Expression Design, kafes Gradyan içeren bir Adobe ıllustrator dosyasını açmaya çalıştığınızda (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.) yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938571 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Vista veya Microsoft Windows XP çalıştıran bir bilgisayarda, Microsoft Expression Design kafes Gradyan içeren bir Adobe ıllustrator dosyasını açmaya çalışın. Bunu yaptığınızda, Expression Design (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.) yanıt vermiyor.

Neden

Bu sorun, kafes Gradyan Expression Design desteklenmediği için oluşur. Expression Design, binler basamağı şekillerin kafes Gradyan dönüştürür. Bu şekilleri, Windows Vista'daki görüntülenmesi uzun zaman alıyor. Windows XP'de görüntülenemiyor.

Pratik Çözüm

Windows Vista'daki bu sorunu gidermek için <a0></a0>, dosyanın açılmasını bekleyin. Bu işlem, dosyanın boyutuna bağlı olarak, ile on altı dakika sürebilir.

Windows XP'de, yok bir geçici çözüm vardır.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 938571 - Last Review: 28 Haziran 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Expression Design
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB938571 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938571

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com