Düzeltme: SQL Server 2005 Analysis SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklü olan Services örneği karşı bir MDX deyimi çalıştırdığınızda ascendant üyeleri için ek veri sütunlarını beklenmedik biçimde döndürülür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938585 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Üye özelliklerini almak için BOYUT ÖZELLIKLER anahtar sözcüğü kullanan bir çok boyutlu deyimler (MDX) deyimi var. Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2 (SP2) içeren Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services örneği karşı'da MDX deyimini çalıştırın. MDX ifade sonucu düzleştirilmiş satırkümesi verir. Bu senaryoda, ascendant üyeleri için ek veri sütunlarını beklenmedik biçimde döndürülür.

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 2 önce yayımlanmıştır. SQL Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
936305SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşündüğünüz önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137SQL Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan SQL Server 2005 derlemeleri
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir SQL Server hizmet paketlerini oluşturulur. Bir SQL Server 2005 Service Pack 2 düzeltme, SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklemeye uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki SQL Server hizmet paketi ile bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 938585 - Last Review: 11 Eylül 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbfix kbsql2005as kbsql2005bi kbexpertiseadvanced kbpubtypekc KB938585 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938585

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com