Microsoft Exchange Server çalıştıran bir sunucuda Outlook Web Eri?imi kimlik bilgilerini değiştirmek için ISAPI uzantıları veya filtreler kullanarak desteklemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft, Microsoft Exchange Server çalıştıran bir sunucuda Microsoft Office Outlook Web Access kimlik bilgilerini değiştirmek için ISAPI uzantıları veya filtreler kullanarak desteklemez.

Bu senaryoda Outlook Web Eri?imi sağlayabilirsiniz olumsuz bir etkisi nedeniyle desteklenen işlevler. Ayrıca, doğru ve Outlook Web Eri?imi kimlik bilgilerini değiştiren bir ISAPI süzgecinin nasıl hakkında hiçbir yönergeler vardır.

Daha fazla bilgi

Tek oturum açma uygulamalar, Outlook Web Access'e iletilen kimlik bilgileri değiştirmek için Exchange Server çalıştıran sunucudaki bir ISAPI uzantısı kullanabilirsiniz. Biz bu tür bir işleme herhangi bir Outlook Web Access sürümünde desteklemez. Bu, Microsoft Outlook Web Access 2000, Microsoft Office Outlook Web Access 2003 ve Microsoft Office Outlook Web Access 2007 içerir.

Outlook Web Eri?imi önünde konumlandırılmış bir uygulama, Outlook Web Access kullanan veri akışı değiştiği herhangi bir senaryo biz desteklemez.

Bu tür bir yordamdır, Exchange Server'ın önceki sürümlerinde çalıştıktan. Ancak, Microsoft Exchange Server 2007'de çalışmak daha olasıdır. Bir uygulama ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, bu yazılımı sağlayıcınıza başvurun.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitesini ziyaret edin:
http://blogs.msdn.com/webdav_101/archive/2007/05/04/using-isapi-extensions-to-change-out-owa-credential-is-not-supported.aspx

Özellikler

Makale numarası: 938609 - Last Review: 29 Nisan 2008 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbhowto kbexpertiseadvanced KB938609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938609

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com