Jednorázové úlohy časovače ve službě Windows SharePoint Services 3.0 nebo na serveru SharePoint Server 2007 jsou zpožděny minimálně o hodinu, pokud jsou úlohy naplánovány na období v letním čase (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938663 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Centrální správy SharePoint 3.0 naplánovat úlohu časovače jednorázový v Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 během letní čas (DST) úlohy může Zpožděno o jednu hodinu. Mohou se například vyskytnout následující příznaky:
  • Klepněte na možnost vytvořit zálohu nastavit operaci zálohování. Však zpožděné zálohovací úlohy. Trvá alespoň jednu hodinu před spuštěním zálohovací úlohy. Zahrnout indexy v záloze může trvat dvě hodiny před spuštěním zálohovací úlohy.
  • Klepněte na tlačítko Nastavit operace obnovení ze zálohy Obnovit ze zálohy. Úlohu obnovení je však zpožděné. Před spuštěním úlohy obnovení trvá jednu hodinu.
Příklady úlohy časovače jednorázový vedle úloh zálohování a obnovení úlohy patří následující:
  • Přenesení
  • Nasazení obsahu
  • Vytvořit webovou aplikaci
  • Publishing
Tyto problémy vyskytnout není při použití Centrální správy SharePoint 3.0 k naplánování úlohy časovače jednorázový během standardní čas.

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Windows SharePoint Services 3.0 Hotfix balíčku, které je datem 11. června 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
938536Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0: 11. června 2007

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Microsoft Office SharePoint Server 2007 Hotfix balíčku, které je datem 11. června 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
938535Popis balíčku opravy hotfix SharePoint Server 2007: 11. června 2007

Restartujte službu Windows SharePoint Timer service

Služba Windows SharePoint Timer service neaktualizuje jeho vnitřní čas, kdy Microsoft Windows provede přechod ze standardního času DST nebo DST standardní čas. Proto po použití této opravy hotfix musíte restartovat službu Windows SharePoint Timer service po každém přechodu ze standardního času DST a po každém přechodu z LETNÍHO standardní čas. Pokud nerestartujete službu Windows SharePoint Timer service, může být zpožděna úlohy časovače naplánovat. Nebo se pravděpodobně nezdaří.

V roce 2007 se například DST v USA končí v listopadu 4. Proto před provedením úlohy časovače jednorázový v 4. listopadu 2007 dojde k přechodu z LETNÍHO musíte nejprve restartovat službu Windows SharePoint Timer service.

Restartujte službu Windows SharePoint Timer service, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku služby.
  2. V seznamu služby Windows SharePoint Services Timer klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko restartovat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 938663 - Poslední aktualizace: 23. října 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB938663 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938663

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com