Düzeltme: Ne zaman sql Server 2005'te bir bileşik kümelenmiş bir dizin olan bir tabloda tam metin dizin doldurma, doldurma işlemi çok yavaş olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938672 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hata No: 50001203 (sql düzeltme)
Microsoft, Microsoft sql Server 2005 düzeltmeleri karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2005'te bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Microsoft sql Server 2005'te birleşik bir kümelenmiş dizin tablo vardır. İlk sütun kümelenmiş bir dizini tanımındaki bir benzersiz dizin anahtar olarak kullanılan başka bir sütun daha az Seçici. Tam metin dizin doldurmak Bu senaryoda popülasyon işlemi çok yavaş olabilir.

Neden

Tam metin dizin doldurmak, tam metin altyapısı kümelenmiş dizin anahtarı her zaman gezindiğinde. Tablonun tam metin altyapısı daha iyi performans elde etmek için tam metin dizin doldurmak için kullanabileceğiniz diğer benzersiz dizin anahtarı olsa bile, kümelenmiş dizin anahtarı kullanılır.

Çözüm

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 3 önce yayımlanmıştır. sql Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537 sql Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 3
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme Sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2005'te bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama önermektedir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137 sql Server 2005, sql Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft sql Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir sql Server hizmet paketi oluşturulur. sql Server 2005 Service Pack 2 yüklemesi için sql Server 2005 Service Pack 2 Düzeltme uygulamalısınız. Varsayılan olarak, sonraki sql Server hizmet paketini sql Server hizmet paketi içinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Kümelenmiş dizin bırakın.

  Kullanabileceğiniz DROP INDEX Kümelenmiş bir dizini bırakma deyimi. Daha fazla bilgi DROP INDEX ifade, aşağıdaki Microsoft Developer Network (msdn) Web sitesini ziyaret edin:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa258837 (sql.80) .aspx
 2. Benzersiz dizin anahtar sütunu yeni kümelenmiş bir dizin oluşturun.

  Kullanabileceğiniz DİZİN OLUŞTURMA Kümelenmiş dizin oluşturma deyimi. Daha fazla bilgi DİZİN OLUŞTURMA ifade, aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms188783.aspx

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra izleme bayrağı 7608 bu düzeltmeyi etkinleştirmek için etkinleştirmeniz gerekir.

Önemli sql Server 2008, sql Server 2008 R2 ve sql Server 2012 düzeltme eklenmiştir rtm yapılar içinde. Ancak, yine de izleme bayrağı 7608 düzeltmeyi etkinleştirmek için etkinleştirmeniz gerekir.

Hangi dosyaların değiştirilmiş hakkında daha fazla bilgi ve bu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi içeren toplu güncelleştirme paketini uygulamak için herhangi bir önkoşul hakkında bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537 sql Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 3

Referanslar

Sonra sql Server Service Pack 2 bulunan yapılar listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137 sql Server 2005, sql Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan oluşturur
sql Server artan hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897 Artan hizmet modeli bildirilen sorunlar için düzeltmeler teslim etmek için sql Server ekibinden kullanılabilir
sql Server 2005 Service Pack 2'yi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089 En son sql Server 2005 hizmet paketi nasıl elde edilir
Yeni özellikler ve geliştirmeler sql Server 2005 Service Pack 2 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId = 71711
sql Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft sql Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 938672 - Last Review: 24 Mayıs 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixrollup kbsql2005fts kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbmt KB938672 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 938672

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com