Office 2003 Service Pack 3 yüklendikten sonra Word 2003'teki Hızlı Kaydetme özelliği çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938808 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office 2003 Service Pack 3'ü (SP3) yüklersiniz. Microsoft Office Word 2003'te bir belge üzerinde çalışırken, Hızlı Kaydetme özelliği artık çalışmaz.

Neden

Bu davranış, Office 2003 SP3 yüklendiğinde Hızlı Kaydetme özelliğinin işlevselliği devre dışı bırakıldığı için oluşur.

Word 2003'teki Kaydetme seçenekleri altında Hızlı kaydetmeye izin ver onay kutusu görüntülenmeye devam eder. Ancak bu seçeneğin işlevselliği devre dışı bırakılmıştır.

Kaydetme seçenekleri'ni görüntülemek için, Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın ve ardından Kaydet sekmesini tıklatın.

Daha fazla bilgi

Hızlı Kaydetme özelliği, yalnızca belgede yapılan değişiklikleri kaydederek, belgenin daha hızlı kaydedilmesini sağlar. Ayrıca, Hızlı Kaydetme özelliği etkin durumdayken kaydedilen belgeler, elektronik ortamda dağıtıldıklarında diğer kullanıcılarla paylaşmak istemeyebileceğiniz içerik barındırabilir. Bu bilgilere meta veri adı verilir. Meta veriler Office dosyalarının düzenlenmesini, görüntülenmesini, oluşturulmasını ve alınmasını geliştirmek gibi amaçlarla kullanılır.

Hızlı Kaydetme özelliğinin tasarımı nedeniyle, bir belgeden sildiğiniz metin veya açıklamalar, belge kaydedildikten sonra da belgede kalabilir. Bu nedenle Microsoft, Word 2003 belgelerinin güvenliğini artırmak amacıyla Hızlı Kaydetme özelliğinin işlevselliğini Office 2003 SP3'te devre dışı bırakmıştır.

Meta veriler ve Word belgelerinizdeki meta verileri nasıl en aza indirebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
825576 Word 2003'teki meta veriler nasıl en aza indirilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)
En son Office 2003 hizmet paketini edinme konusunda daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924 En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 938808 - Last Review: 20 Kasım 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
  • Microsoft Office Word 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbprb kbpubtypekc kbsavefile kbupdateissue kbexpertisebeginner KB938808

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com