Mogą wystąpić problemy podczas uruchamiania programu Microsoft Office Document Imaging, po zainstalowaniu dodatku Service Pack 3 dla pakietu Office 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 938813 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ważne Ten artykuł zawiera informacje, które wskazują, jak obniżyć poziom zabezpieczeń lub wyłączanie funkcji zabezpieczeń na komputerze. Można wprowadzić te zmiany w celu obejścia określonego problemu. Przed wprowadzeniem tych zmian zaleca się dokonanie oceny zagrożenia związanego z zastosowaniem tego obejścia w danym środowisku. Zastosowania tego obejścia należy podjąć odpowiednie kroki dodatkowe, aby pomóc w ochronie komputera.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Zainstaluj dodatek Service Pack 3 (SP3) dla pakietu Microsoft Office 2003. Po uruchomieniu programu Microsoft Office Document Imaging, mogą wystąpić następujące problemy:
  • Domyślny sterownik drukarki, takie jak sterownik drukarki Microsoft Office Document Image Writer jest ustawiona na format danych wyjściowych w formacie TIFF.
  • Możliwość zapisania pliku .tif przy użyciu kompresji JPEG nie jest już dostępny.
  • .Pliki tif i MDI nie są już skojarzone z programem Microsoft Office Document Imaging. Ponadto te pliki nie są już otworzyć w programie Microsoft Office Document Imaging domyślnie.

Przyczyna

Te problemy występują z powodu zmian zabezpieczeń, które zostały wprowadzone w dodatku SP3 dla pakietu Office 2003.  Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
967055 Pliki TIF, TIFF i MDI nie są już skojarzone z programu Microsoft Office Document Imaging (MODI) po zainstalowaniu dodatku Service Pack 3 dla pakietu Office 2003 lub pewnych biuletynów zabezpieczeń post-S967055

Rozwiązanie

Ten problem został rozwiązany w pakiecie poprawek dla pakietu Office 2003.  Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania i instalowania poprawki i poprawki pakietu Office 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
967054 Opis pakietu poprawek dla pakietu Office 2003 (Modifileassoc.msp): 24 lutego 2009


Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania najnowszego dodatku service pack dla pakietu Office 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
870924Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003

Właściwości

Numer ID artykułu: 938813 - Ostatnia weryfikacja: 17 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
  • Microsoft Office Basic Edition 2003
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office Publisher 2003
Słowa kluczowe: 
kbupdateissue kbfileio kbopenfile kbsavefile kbtshoot kbpubtypekc kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB938813 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:938813

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com