Office 2003 Service Pack 3'ü yükledikten sonra Microsoft Office Document Imaging programını çalıştığınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938813 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makalede, güvenlik ayarlarını düşürmenize veya yardımcı olacak bir bilgisayarda güvenlik özellikleri devre dışı bırakma hakkında bilgiler içerir. Bu değişiklikleri, belirli bir soruna geçici çözüm bulmak için yapabilirsiniz. Bu değişiklikleri yapmadan önce, bu geçici çözümün çalışma ortamınızda uygulanmasıyla ilişkili riskleri değerlendirmeniz önerilir. Bu geçici çözümü uygularsanız, bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olabilecek ek adımları da gerçekleştirin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office 2003 Service Pack 3'ü (SP3) yüklersiniz. Microsoft Office Document ımaging programını çalıştırdığınızda, aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • Varsayılan yazıcı sürücüsü Microsoft Office Document ımage Writer yazıcı sürücüsünü gibi TIFF çıktı biçimine ayarlanır.
 • JPEG sıkıştırması kullanılarak, bir .tif dosyasına kaydetme özelliği artık kullanılabilir değil.
 • .Tif dosyaları ve .mdi dosyaları artık Microsoft Office Document ımaging ile ilişkilendirilir. Ayrıca, bu dosyalar artık Microsoft Office Document ımaging'de varsayılan olarak açar.

Neden

Bu sorunlar, Office 2003 SP3'te yapılan güvenlik değişiklikleri nedeniyle oluşur.
Bu sorun, Office 2003 düzeltme paketiyle giderilmiştir. Office 2003 düzeltme ve nasıl karşıdan yüklenir ve bu düzeltmeyi yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
967055TIF TIFF ve MDI dosyaları artık Office 2003 Service Pack 3 veya belirli <a0>Deftere Naklet-S967055</a0> Güvenlik Bültenleri'i yükledikten sonra Microsoft Office Document ımaging (MODI ile) ilişkili değildir.

Daha fazla bilgi

En son Office 2003 hizmet paketini edinme konusunda daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 938813 - Last Review: 11 Ağustos 2009 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Standard Edition 2003
 • Microsoft Office Students and Teachers Edition 2003
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Word 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbupdateissue kbfileio kbopenfile kbsavefile kbtshoot kbpubtypekc kbexpertisebeginner kbprb KB938813 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938813

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com