Özel formlar, Outlook 2003'te açmaya veya yeni bir MAPI formu oluşturduğunuzda hata iletileri deneyin.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938816 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Sorunun açıklaması

Microsoft Office Outlook 2003'te, aşağıdaki belirtilerden oluşabilir.

Belirti 1
Outlook 2003'te yeni bir MAPI formu oluşturmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
sistem yöneticisine başvurun
Belirti 2
Yayımlanmış bir konumdan kuruluş form kitaplığı gibi bir özel formu açmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Seçtiğiniz form görüntülenemedi. Bu iletiyi görüntülemek için gereken form görüntülenemiyor, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir. Yöneticinize başvurun.
Belirti 3
Alınan özel formu bir e-posta öğesini açmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Özel form açılamadı. Bunun yerine Outlook bir Outlook formu kullanacak. Bu iletiyi görüntülemek için gereken form görüntülenemiyor, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir. Yöneticinize başvurun.


Bize bu sorunlar, sorunu gidermek için "Fix it for me" bölümüne gidin. Bu sorunu kendiniz düzeltmek isterseniz, "Let me fix it myself" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu sorunları otomatik olarak düzeltmek için <a0></a0>, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı Ek Yardım düğmesini tıklatın. Tıklatın ÇalıştırDosya yükleme iletişim kutusunu tıklatın ve sonra da düzeltme adımlarını izleyin, sihirbazını.


Bu sorunu
Microsoft Fix it 50083


Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Çalıştığınız bilgisayarda bu sorun yaşanmıyorsa, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedip daha sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Gidin sonra "Did this fix the problem?" bölümü.


Kendim düzeltmek istiyorum

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme


Bu sorunları gidermek için <a0></a0>, MAPI formlar sağlar. Bunu yapmak için şu adımları izleyin.
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Forms\
  3. EnableMapiForms kayıt defteri girişini çift tıklatın, 1, Değer verisi</a1> metin kutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın.

    Not Bu kayıt defteri yolu yoksa, yeni bir dWord değeri kayıt defteri girdisi oluşturur, EnableMapiForms olarak adlandırın ve bunu 1 değerini verir.


Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Bu sorunlar giderilir olup olmadığını denetleyin. Bu sorunlar giderilir varsa, bu makale amacına ulaşmış demektir. Bu sorunlar giderilir contact support seçebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 938816 - Last Review: 23 Nisan 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbprb KB938816 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938816

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com