Düzeltme: bir SQL Server 2005 Raporlama Servisleri raporunu görüntülemek için bir SharePoint sitesinde Rapor Görüntüleyicisi Web bölümünü kullanırken bile, ana parametre seçtikten sonra alt parametreleri seçilemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938915 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# Hata: 50001313 (SQL düzeltmesi)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services Microsoft SharePoint Products and Technologies ile birlikte kullanmak için <a0></a0>, Reporting Services SharePoint tümleşik modu altında çalışacak şekilde yapılandırın.
  • Bir sıradüzeni içindeki parametreler içeren bir rapor yarat.
  • Ana parametre birden çok değerli bir parametredir.
  • Alt parametrelerini varsayılan değerlerine sahip değilsiniz.
Raporu görüntülemek için bir SharePoint sitesinde Rapor Görüntüleyicisi Web bölümünü kullanırken bile, ana parametre seçtikten sonra bu senaryoya göre alt parametreleri seçemezsiniz. Ana parametre güncelleştirdiğinizde, rağmen Uygula ' Ayrıca, raporu her zaman güncelleştirilir.

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 6 önce yayımlanmıştır. SQL Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
946608SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketine 6
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşündüğünüz önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137SQL Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan SQL Server 2005 derlemeleri
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir SQL Server hizmet paketlerini oluşturulur. Bir SQL Server 2005 Service Pack 2 düzeltme, SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklemeye uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki SQL Server hizmet paketi ile bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Not <a1>Düzeltme</a1> 946608 için istekte bulunduğunuzda, yalnızca Yukon_SP2_CU6_SharePointRS dosyasını edinmeniz gerekir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, üst parametre güncelleştirdikten sonra Uygula ' yı tıklatın. Sonra kalan parametrelerini düzenleyebilirsiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 938915 - Last Review: 16 Ekim 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbsql2005rs kbpubtypekc kbqfe KB938915 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938915

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com