Jak do wzięcia udziału w sesji Live 2005 spotkania lub sesji Live Meeting 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 938934 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano sposób do wzięcia udziału w sesji programu Microsoft Office Live Meeting 2007 lub sesji Live 2005 spotkania.

Więcej informacji

Organizator spotkania Live może zaprosić do uczestnictwa w sesji Live Meeting przez wysłanie zaproszenia pocztą e-mail. Żywe spotkania zawiera funkcję, która automatycznie generuje zaproszenie e-mail, która zawiera informacje podobne do następujących informacji:
Nazwę organizatora

Aktywne łącze URL spotkania
Przedmiot:
Adres URL spotkania:
Identyfikator spotkania:
Klucz spotkania:
Rola: uczestnika
Konferencje audio (numer płatny):
Konferencje audio (bezpłatny):
Kod uczestnika:
Uwaga Jeśli zaproszenie e-mail zawiera informacje, sprawdź, czy zaproszenie zawiera adres URL spotkania, identyfikator spotkania i klucz spotkania. Elementy te mogą być zakodowane w adresie URL lub mogą być udzielane oddzielnie.

Sesję programu Live Meeting w zaplanowanym czasie przyłączyć się klikając URL spotkania Live zawarte w wiadomości e-mail z zaproszeniem. Należy wpisać swoje poświadczenia na Dołącz spotkania strony, a następnie kliknij przycisk Dołącz spotkania.

Jeśli ta metoda nie działa, można użyć adresu URL spotkania, który znajduje się w wiadomości e-mail z zaproszeniem. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. W programie Microsoft Internet Explorer lub inna przeglądarka wprowadź adres URL spotkania w Adres pole.
 2. Na Dołącz spotkania strony, wpisz następujące informacje:
  • Nazwę, która ma Live Meeting do wyświetlania innych uczestników
  • Identyfikator spotkania, który znajduje się w wiadomości e-mail z zaproszeniem
  • Klucz spotkania, który znajduje się w wiadomości e-mail z zaproszeniem
 3. Kliknij przycisk Sprzężenia.
Uwaga Jeśli użytkownik nigdy nie uczestniczył w sesji Live Meeting przed, Live Meeting monituje o pobranie i zainstalowanie konsoli Live Meeting. Po zainstalowaniu konsoli Live Meeting nastąpi połączenie z sesją Live Meeting.

Jeśli wcześniej uczestniczył sesji Live Meeting, użytkownik może nie być monitowany Aby pobrać i zainstalować konsolę Live Meeting.

Właściwości

Numer ID artykułu: 938934 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Live Meeting 2007
 • Microsoft Office Live Meeting 2005
Słowa kluczowe: 
kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB938934 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:938934

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com