Poprawka: Na komputerze, na którym jest uruchomiony system Windows Vista, aplikacja używająca 9 renderowania miksowania wideo nie jest odtwarzany plik wideo, który wymaga protokołu Certified wyjścia ochrony protokołu (COPP)

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 939207 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Na komputerze z systemem Windows Vista odtwarzanie wideo, który wymaga wykorzystania protokołu Certified wyjścia ochrony protokołu (COPP) dla odtwarzania. Na przykład odtwarzanie wideo z dysków Blu-ray.
  • Aplikacja, która służy do odtwarzania wideo używa wideo mieszanie renderowania 9 (VMR-9), aby wyświetlić wideo.
  • Użyj co najmniej dwa monitory i Powiększ pulpit.
  • Aplikacja jest uruchomiona na monitorze podstawowym lub na drugim monitorze.
W tym scenariuszu aplikacja nie jest odtwarzany plik wideo. Lub występuje błąd w aplikacji.

Przyczyna

Gdy aplikacja używa VMR 9 utworzenia sesji protokołu COPP ze sterownika wideo, zawsze występuje błąd w sesji dla protokołu COPP. Ten błąd występuje, nawet jeśli sterownik wideo w pełni obsługuje dla protokołu COPP.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows Vista. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
935791 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows Vista

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu w tym artykule. Ją stosować tylko w systemach, w których występuje ten problem.

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać poprawkę z firmy Microsoft Centrum pobierania.

Informacje dotyczące pobierania

Następujące pliki są udostępnione do pobrania z Microsoft Centrum pobierania:
Windows Vista, wersje 32-bitowe (wszystkie języki)
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet Windows6.0-KB939207-x86.msu.
Windows Vista, wersje 64-bitowe (wszystkie języki)
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet Windows6.0-KB939207-x64.msu.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Informacje o pliku

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Pliku quartz.dll6.6.6000.206241,586,68821-Cze-200703: 19x 64
EVR.dll6.0.6000.20624649,72821-Cze-200703: 17x 64
Pliku quartz.dll6.6.6000.206241,327,10421-Cze-200702: 07x 86
EVR.dll6.0.6000.2062447513621-Cze-200702: 06x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to usterka występująca w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows Vista.

Więcej informacji

Ten problem nie występuje, gdy aplikacja, która służy do odtwarzania wideo używa rozszerzonych renderowania wideo (EVR). Aby uzyskać więcej informacji na temat używania EVR odwiedź następującą witrynę Microsoft Developer Network (MSDN) w sieci Web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms694916.aspx
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 939207 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbvistasp1fix kbtshoot kbfix kbmt KB939207 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:939207

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com