הודעת שגיאה בעת ניסיון להתקין עדכון עבור Microsoft Visual Studio .NET 2002: "התכונה שבה אתה מנסה להשתמש נמצאת במשאב רשת שאינו זמין"

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 939401 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

בעת ניסיון להתקין עדכון עבור Microsoft Visual Studio .NET 2002, עלולה להופיע הודעת שגיאה הדומה להודעת השגיאה הבאה:
התכונה בה אתה מנסה להשתמש נמצאת במשאב רשת שאינו זמין.
לחץ על אישור כדי לנסות שוב, או הזן נתיב חלופי לתיקיה המכילה את חבילת ההתקנה File_name .msi בתיבה שלהלן.

סיבה

עדכונים עבור Visual Studio מבוססים על Windows Installer. Windows Installer משתמש במספרי גירסת קובץ כדי לקבוע אם גירסת קובץ במחשב היא גירסה ישנה יותר, שיש להחליף אותה בקובץ חדש יותר הכלול בעדכון.

קבצים מסוימים, כגון קבצי טקסט וקבצי מקור, אינם כוללים מספרי גירסה. לכן, עדכון מבוסס Windows Installer חייב להשתמש בשיטה אחרת כדי לבדוק קבצים חדשים יותר. שיטה זו משתמשת בקוד hash עבור כל הקבצים שאינם כוללים מספקי גירסה. עבור קבצים שאינם כוללים מספרי גירסה, מתבצעת השוואה בין קוד ה- hash של הקובץ במחשב לקוד ה- hash של הקובץ הרשום במסד הנתונים של Windows Installer. אם מזוהה הבדל בין שני קודי hash אלה של הקבצים, תוכנית ההתקנה מנסה להביא את הקובץ מהמדיה המקורית של ההתקנה.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף בעיה זו, הכנס את תקליטור ההתקנה של המוצר לכונן התקליטורים של המחשב. לחלופין, ספק את הנתיב של מדיית ההתקנה הזמינה עבור המוצר. לדוגמה, מדיית ההתקנה עשויה להיות זמינה בדיסק הקשיח של המחשב או בתיקיית רשת משותפת.

אפשרות שורת הפקודה "?/addsource"

אם אתה מנסה לפרוס עדכון במחשבים מרובים שבהם בעיה זו עלולה להתרחש, מומלץ להשתמש תחילה באפשרות שורת הפקודה ?/addsource אם אפשרות זו זמינה.

הכלי File Hash Delete עבור Visual Studio .NET 2002

אם אתה משתמש ב- Visual Studio .NET 2002, ואם אחד מהתנאים הבאים מתקיים, תוכל להשתמש בכלי File Hash Delete כדי לפתור את הבעיה:
  • מדיית המקור של ההתקנה אינה זמינה.
  • עדכון התוכנה שאתה מנסה להתקין אינו תומך באפשרות שורת הפקודה ?/addsource.
Microsoft פרסמה את הכלי File Hash Delete עבור Visual Studio .NET 2002. כלי זה מוחק את פונקציות ה-Hahsh של הקבצים עבור כל הקבצים ללא גירסה ממסד הנתונים של Windows Installer במחשב. בעת ניסיון להתקין עדכון עבור Visual Studio .NET 2002 לאחר הפעלת כלי זה, Windows Installer לא מזהה עוד הבדל בקוד ה- hash של הקובץ. לכן, אינך מתבקש עוד להכניס את מדיית ההתקנה המקורית.

חשוב כאשר תפעיל כלי זה, כל פונקציות ה- Hash של קבצי Visual Studio .NET 2002 ללא גירסאות יימחקו לצמיתות. פעולה זו היא בלתי הפיכה. לאחר שתמחק את קודי ה- hash של הקבצים, לא תוכל עוד לתקן קבצים ללא מספרי גירסה בקבצי המוצר המותקנים. לכן, אם קובץ ללא מספר גירסה המותקן במחשב נפגם, עליך להסיר לחלוטין את המוצר ולאחר מכן להתקין אותו מחדש. לכן, עליך לשקול בזהירות את היתרונות והחסרונות לפני שתחליט להשתמש בכלי זה.

אם תחליט שהשימוש בכלי זה מתבקש במצבך, השתמש במידע שלהלן כדי לקבל את הכלי File Hash Delete עבור Visual Studio .NET 2002: הקובץ הבא זמין להורדה ממרכז ההורדות של Microsoft:

כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורד
הורד עכשיו את חבילת הכלי File Hash Delete.

תאריך פרסום: 5 בנובמבר 2007

לקבלת מידע נוסף על הורדת קבצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft משירותים מקוונים
Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהייתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים מאובטחים המסייעים למנוע ביצוע שינויים בלתי מורשים בקובץ.

הערה הכלי File Hash Delete לא מיועד לשימוש עם אף מוצר, פרט ל- Visual Studio .NET 2002.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף בנושא זה, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
944298 הודעת שגיאה בעת ניסיון להתקין עדכון עבור Visual Studio 2005, עבור Visual Studio .NET 2003 או עבור Visual Studio .NET 2002: "התכונה בה אתה מנסה להשתמש נמצאת במשאב רשת שאינו זמין"

מאפיינים

Article ID: 939401 - Last Review: יום שני 03 מרץ 2008 - Revision: 2.1
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Visual Studio .NET (2002), Enterprise Architect Edition SP1
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
מילות מפתח 
kbqfe atdownload kbfix kbexpertiseinter kberrmsg KB939401

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com