Uživatele nelze stáhnout offline adresáře Exchange 2007 pomocí řešení Microsoft pro verzi 4.0 hostitelem Messaging a spolupráce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 939560 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Uživatele nelze stáhnout offline adresáře v Microsoft Exchange Server 2007 prostředí. Jako správce zjistíte knihu složek offline adresa neexistují.

Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • Exchange 2007 prostředí obsahuje více než jeden tisíc offline adresáře.
  • Řešení Microsoft použít pro hostitelem Messaging a spolupráce (HMC) verze 4.0.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Microsoft Exchange Information Store postup údržby služby označí složky jako nepoužívané Pokud složek nebyl nalezen v adresářové službě Active Directory.

Ve výchozím nastavení odstraní postup údržba služby Microsoft Exchange Information Store složek po osm dní. Pokud existují více než jeden tisíc offline adresáře služby Active Directory, postup údržby služby úložiště informací serveru Exchange přečte pouze první jeden tisíc offline adresáře. Zbytek offline adresáře jsou označeny jako nepoužívané.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007. Další informace o 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
932888Uživatele nelze stáhnout offline adresáře v Exchange Server 2003 při použití řešení Microsoft pro hostitelem Messaging a spolupráce verze 3.5

Vlastnosti

ID článku: 939560 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexchstore kbexpertiseinter kbqfe KB939560 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:939560

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com