Kullanıcıların çevrimdışı adres defterleri Exchange 2007 barındırılan ileti ve işbirliği sürüm 4.0 için Microsoft çözümü kullandığınızda karşıdan yükleyemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 939560 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcılar, çevrimdışı adres defterleri Microsoft Exchange Server 2007 ortamında karşıdan yükleyemiyor. Yönetici olarak, çevrimdışı Adres Defteri klasörlerinin yok dikkat edin.

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Exchange 2007 ortamında bir bin birden çok çevrimdışı adres defterleri içerir.
  • Barındırılan ileti ve işbirliği (HMC) sürüm 4.0 için Microsoft çözümü kullanın.

Neden

Microsoft Exchange bilgileri depolamak için klasörleri Active Directory dizin hizmetinde bulunan varsa, hizmetin bakım yordamı olarak kullanılmayan klasörleri işaretler bu sorun oluşur.

Varsayılan olarak, Microsoft Exchange Bilgi Deposu hizmeti bakım yordamı, sekiz gün sonra klasörleri siler. Active Directory'de bir çevrimdışı adres defterleri birden çok tek bin varsa, Microsoft Exchange Bilgi Deposu hizmeti bakım yordamın yalnızca ilk bir bin çevrimdışı adres defterleri okur. Çevrimdışı adres defterleri geri kalanı işaretli olarak kullanılmayan.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 4'i yükleyin. Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 4 ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Exchange en son hizmet paketini yüklemek veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
932888Barındırılan ileti ve işbirliği sürüm 3.5 için Microsoft çözümü kullandığınızda, kullanıcı çevrimdışı adres defterleri, Exchange Server 2003'te karşıdan yükleyemiyor

Özellikler

Makale numarası: 939560 - Last Review: 27 Ağustos 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexchstore kbexpertiseinter kbqfe KB939560 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:939560

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com