Poprawka: Aktualizacja programu Windows Media Player 11 dla systemu Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 939683 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Zainstalowanie tej aktualizacji umożliwia poprawę sposobu zarządzania przez program Windows Media Player skróty, które tworzą i dodać do Start Lista menu unieruchomiony. Po zainstalowaniu tego elementu może być ponowne uruchomienie komputera.

Więcej informacji

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu w tym artykule. Ją stosować tylko w systemach, w których występuje ten problem.

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać poprawkę z witryny Microsoft — Centrum pobierania.

Informacje dotyczące pobierania

Windows XP x 86 na komputerach (wszystkie języki)

Następujące pliki są udostępnione do pobrania z Microsoft Centrum pobierania:


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet KB 939683.

Uwaga Ta poprawka nie ma 64-bitowej wersji systemu Windows XP. Pakiet poprawek stosuje 32-bitową wersję tej poprawki w 64-bitowej wersji systemu Windows XP.

Windows XP x 64-bitowych komputerów (wszystkie języki)

Następujące pliki są udostępnione do pobrania z Microsoft Centrum pobierania:


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet KB 939683.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Aplikacji Unregmp2.exe11.0.5721.5235317,44026-Cze-200722: 10x 86

Właściwości

Numer ID artykułu: 939683 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Media Player 11
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbfix kbmt KB939683 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:939683

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com