Windows Vista çalıştıran bir bilgisayarda Windows Home Server çalışan BIR bilgisayar iki kez ağ Explorer'da görüntülenebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 939759 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Home Server çalışan BIR bilgisayarda, Windows Vista çalıştıran bir bilgisayarda ağ Explorer'da iki kez görünebilir.

Neden

Windows Vista tabanlı bilgisayar üzerindeki ağ Explorer aygıtları (WSD) iletişim kuralı üzerinde Basit Hizmet Algılama Protokolü (SSDP) protokol ve Web hizmetlerini kullanan aygıtları bulmak için yapılandırılırsa, bu sorun oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, SSDP iletişim kuralı'nı veya WSD iletişim kuralını kullanan aygıtları bulmak için Windows Vista tabanlı bilgisayarda ağ Explorer'ı yapılandırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın ve ard?ndan a? ' ? t?klat?n.
  2. Ağ konumu sağ tıklatın ve sonra Bulma yöntemi.
  3. SSDP onay kutusunu veya WSD onay kutusunu tıklatıp temizleyin.

Daha fazla bilgi

UPnP algılamak için SSDP protokolü kullanılan bir ağ üzerindeki aygıtları sertifikalı. SSDP Protokolü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms818979.aspx
Web Hizmetleri için <a2>aygıtlar</a2> profil alt ağa bağlı aygıtlar için uygun olan genel Web Hizmetleri protokol paketinin ' dir. WSD Protokolü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/whdc/rally/Rallywsd.mspx

Özellikler

Makale numarası: 939759 - Last Review: 1 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Home Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB939759 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:939759

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com