Oprava: Blokování problémy mohou nastat při použití serveru SQL Server k uložení informací o stavu relace technologie ASP.NET pro web, který dojde vysoké zatížení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 939866 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Ujistěte se před úpravami je nutné zálohovat registr. Ujistěte se, že jste jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Microsoft SQL Server slouží k uložení informací o stavu relace technologie Microsoft ASP.NET pro web. Na webovém serveru dojde k vysoké zatížení. V tomto scénáři mohou se vyskytnout problémy blokování. K tomuto problému dochází zejména při více požadavků pocházet z Id_relace stejnou hodnotu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože stavová služba ASP.NET relace (aspnet_state.exe) se pokusí komunikovat s počítačem se systémem SQL Server. V počítači se systémem SQL Server z důvodu blokování potíží v databázi ASPState požadavek na připojení odmítnut. Avšak podle mechanismus dotazování, stavová služba ASP.NET relace pokusí komunikovat s počítačem se systémem SQL Server, dokud požadavek na připojení přijat. To může způsobit nadměrné, dlouhodobé blokování řetězce v databázi. Typické okolnostech počítači se systémem SQL Server zpracovává počáteční blokování správně. Však vysokou četnost zpětná volání způsobí, že účinek snowball a všechny podprocesy SQL jsou obsazena. Ruční zásah je proto nutné zrušte blokování řetězce.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix. Že je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb podpory zákazníků společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/? ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Požadavky

Musíte mít rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 a Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) nainstalovat tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Tato oprava hotfix je zahrnuta do 941386 opravy hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
941386Oprava: Chybová zpráva při spuštění aplikace ASP.NET 2.0 web sestavené na rozhraní .NET Framework 2.0 po instalaci aktualizace zabezpečení MS07-040: "Typ"System.Web.HttpHeaderCollection"není označen jako serializovatelný"
Tato oprava hotfix zavádí následující klíč registru. Tento klíč registru umožňuje aktualizovat jak často dotazují serveru SQL Server:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ASP.NET

Typ: REG_DWORD
Název hodnoty: SessionStateLockedItemPollInterval
Výchozí hodnota: 500 (v milisekundách)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 939866 - Poslední aktualizace: 14. března 2008 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbfix KB939866 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:939866

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com