Chybová zpráva při pokusu o opětovné připojení poštovní schránku na uživatelský účet pomocí Exchange Management Console: "zadanou poštovní není jedinečný v databázi.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940052 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte dva nebo více odpojen schránky Microsoft Exchange Server 2007, které mají stejné legacyExchangeDN v databázi. Pomocí konzoly Exchange Management zkusit znovu připojit jeden uživatelský účet poštovní schránky, selže připojení. Může se také zobrazit následující chybová zpráva:
Zadanou poštovní "< poštovní GUID >" není v databázi „ < název serveru > \ < skupiny úložišť > \ < úložiště poštovních schránek >"jedinečný.
Pokus o prostředí Exchange Management Shell příkaz:

Databáze připojit Mailbox - identity '< poštovní GUID >'-' < název serveru > \ < skupiny úložišť > \ < úložiště poštovních schránek > '-'<>domain\ <user>' uživatel - alias' <alias>'
Uplynulý čas: 00: 00: 00

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007. Další informace o 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o pojmenování schématu Exchange Server aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 940052 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexchstore kbqfe kbexpertiseinter KB940052 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940052

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com