Bir düzeltme kullanılabilir çeşitli belirtileri Forefront Client Security Management Server'daki gideren

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 940060 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Forefront Client Security (FCS) Management Server'ı kullandığınızda, aşağıdaki belirtilerle karşılaşırsınız.

Belirti 1

FCS Management Server, SpyNet etkinleştirdiğinizde, boş bir proxy değeri varsayılan değer olarak kullanır.

Not SpyNet topluluğuna ayara yapılan değişiklikleri bir açıklaması için "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Belirti 2

Ayarladığınız Yoksay, ilke ayarını geçersiz kılar, istemci bilgisayar, hala istenmeyebilecek yazılımlar hakkında bildirimler alır. Ancak, hiçbir uyarı bildirimi üzerinde temel FCS yönetimi sunucusunda oluşturulur.

Not Tehlike düzeyi eklemek ilkeleri geçersiz kılar, FCS Management Server tanıtıcıları şekilde yaptığınız değişiklikler bir açıklaması için "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Belirti 3

Güncelleştirmeleri ve düzeltmeler FCS yönetimi sunucusuna kaldırılamaz.

Belirti 4

FCS sunucu-tarafı güncelleştirmesi veya düzeltmesi yüklendikten sonra herhangi bir FCS rolüne yeniden yükleyemezsiniz.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Önemli Bu düzeltme için ayarlanmış olan tüm tehlike düzeyi geçersiz kılma ayarlarını kaldırır. Bu nedenle, herhangi bir Forefront Client Security Not öneririz, önce kullanmakta olan ilke geçersiz kılma ayarları, bu düzeltmeyi uygulayın.

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Ilişkili hizmetler durdurulamaz veya dosyaları dinamik olarak değiştirilemez, bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, <a1>düzeltme</a1> 936729 yerini alır.

Güncelleştirme kaldırma bilgileri

Bu düzeltme kaldırılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürümTARİHSAATBoyut
Microsoft.FCS.Shared.dll1.0.1710.1010-Ağu-0716: 48189,856
Microsoft.FCS.Configure.dll1.0.1710.1010-Ağu-0716: 48783,776
FCSMs.exe1.0.1710.1010-Ağu-0716: 48139,680
Microsoft.FCS.Management.dll 1.0.1710.1010-Ağu-0716: 48935,328
Microsoft.FCS.Management.Resources.dll1.0.1710.1010-Ağu-0716: 48689,568

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

SpyNet topluluğuna ayara yapılan değişiklikleri

FCS Management Server, SpyNet etkinleştirdiğinizde, geçerli ınternet Explorer proxy varsayılan proxy kullanır.

FCS Management Server tehlike düzeyi eklemek ilkeleri iþleme biçimi için yapılan değişiklikleri geçersiz kılar.

FCS Management Server tehlike düzeyi geçersiz kılmaları içeren ilkeleri iþleme biçimi için önemli değişiklikler yaptık.

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra ilk kez varolan bir ilkeyi düzenlemek, aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
Yüklemenizin Client Security için son güncelleştirme nedeniyle, bu ilkenin otomatik olarak güncelleştirildi. Aşağıdaki değişiklikler yapıldı:

Geçersiz Kılınanlar</a0> sekmesinde, kaldırmak ya da tehdit karantina tehdidi tabanlı tüm geçersiz kaldırılmıştır.

Istemci bilgisayarlarınıza güncelleştirilmiş ilke uygulamak için <a0></a0>, ilkenin dağıtmanız gerekir.
Tehlike düzeyi geçersiz kılmaları gibi kaldırma veya Karantina sağlayan seçenekler kaldırılmıştır. Bu nedenle, bu iletide Tamam ' ı tıklatın, sonra Yoksay için ayarlanan yalnızca daha önce oluşturulmuş tehlike düzeyi geçersiz ilke içinde görünür. Ayrıca, Yoksay için ayarlanan tehlike düzeyi geçersiz kılmaları dönüştürülür için Her zaman yoksay geçersiz kılar.

Yoksay geçersiz kılma, zararlı yazılımın çalıştığını kullanıcıya bildirmek için algılanan maddenin temel alan bir olay oluşturmak için çalıştırıp algılanan madde için tasarlanmıştır. Her zaman yoksay geçersiz kılma çalıştırmak maddenin sağlar. Ancak, Her zaman yoksay geçersiz kılma, kullanıcıya bildirimde bulunmaz. Düzeltmeyi yükledikten sonra tehlike düzeyi geçersiz kılmaları tamamen kötü amaçlı yazılımlar için varsayılan yanıt geçersiz kılar. Tehlike düzeyi geçersiz kılmaları sağlar kötü amaçlı yazılımlar kullanıcıya bildirim ve uyarı FCS yönetim sunucu üzerinde oluşturma olmadan çalıştırın. Geçersiz kılmaları iseniz, amaçladığınız gibi ilke görüntüleyin, sonra ilkeyi kaydetmek ve yeniden dağıtmanız gerekir. Tehlike düzeyi geçersiz Yoksay yoktu ve ilkeyi düzenlediğinizde, bu uyarı iletisi görmemeniz yalnızca, hala ilkeyi kaydetmek ve yeniden dağıtmanız gerekir. Varsayılan geçersiz kılma yanıt Her zaman yoksay için istemci bilgisayara bir bildirim göndermeden değiştirilecek çünkü bunu yapmanız gerekir.

Her zaman yoksay geçersiz kılma de önem kullanılır ve Kategori geçersiz kılar. Bu güncelleştirmeden önce Kategori geçersiz kılmaları her zaman Yoksay seçili olup olmadığına önem geçersiz kılmaları önceliklidir önemli olmasıdır. Bir kötü amaçlı yazılım tehdidi, geçersiz bir kategoriyle oluşursa önem Yoksay için geçersiz kılınır sırada içeren Kaldır, bunun anlamı, kaldırma işlemi gerçekleşir. Bu düzeltmeyi yükledikten sonra Yoksayönem geçersiz kılma olmadığı sürece Kategori geçersiz kılar yine de normal önem geçersiz kılmaları önceliklidir. Bu durumda, geçersiz bir Kategori kılma Kaldır seçili olsa bile, önem geçersiz kılma Yoksay eylem biçimi nedeniyle Her zaman yoksay uygulanır, yine de alınır.

Bu güncelleştirmenin yüklenmesini doğrulamak için aşağıdaki konumda bulunan bir günlük dosyasını görüntüleyin:
<Install Path>\Microsoft Forefront\Client Security\Server\Logs\FCSMSPatch.log
<Install Path>FCS yüklediğiniz konumdur. Program dosyaları varsayılan konumdur.

Özellikler

Makale numarası: 940060 - Last Review: 18 Aralık 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Client Security
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbqfe kbhotfixserver kbsecurity kbbug kbfix kbpubtypekc KB940060 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:940060

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com