Düzeltme: SQL Server 2005'te günlük sevkiyat kullandığınızda hata 9003 SQL Server hata günlük dosyasına kaydedilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 940126 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hata: #50001511 (SQL düzeltmesi)
Microsoft, Microsoft sql Server 2005 düzeltmelerini karşıdan yüklenebilen bir dosya olarak dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2005'te bir veritabanı için günlük dağıtımını kullanın. İkincil veritabanı bekleme modunu kullanacak şekilde ayarlayın. İşlem günlüğü yedekleri ikincil veritabanı üzerinde geri yüklenir, aşağıdaki hata iletilerini SQL Server 2005 hata günlük dosyasında günlüğe kaydedilir:
Tarih Saat Yedekleme günlüğü geri yüklendi. Veritabanı: PCO oluşturma date(time): Tarih (Saat), ilk LSN: 38876:162309:1, son LSN: 38877:175363:1, döküm aygıtları sayısı: 1, aygıt bilgileri: (dosya = 1, türü = DISK: {'L:PCO_20070509202011.trn'}). Bir bilgi iletisi budur. Kullanıcı eylemi gereklidir.
Tarih Saat SPID 'PCO' veritabanı başlatılıyor.
Tarih Saat SPID 'PCO' veritabanı geri yükleme olarak işaretlenmiş ve bir kurtarma çalışmasına izin vermeyen bir durumda.
Tarih Saat SPID Hata: 9003, önem derecesi: 20, durumu: 1.
Tarih Saat SPID Tarama 'PCO' veritabanında oturum için geçirilen günlük tarama numarası (38842:37318:3) geçerli değil. Bu hata, veri bozulması gösterebilir veya günlük (.ldf) dosyası veri dosyasını (.mdf) eşleşmiyor. Çoğaltma sırasında bu hata oluştu, yayın yeniden oluşturun. Sorun başlatma sırasında bir hata verirse, aksi takdirde yedekten geri yükleyin.
Tarih Saat SPID Hata: 3313, önem derecesi: 16, State: 2.
Tarih Saat SPID Kütüğe kaydedilmiş bir işlem 'PCO' veritabanında yineleme sırasında günlük kaydının kimliği (0:0:0) bir hata oluştu. Genellikle, belirli hata daha önce bir hata Windows olay günlüğü hizmeti olarak günlüğe kaydedilir. Veritabanının tam bir yedekten geri yükleyin veya veritabanını onarmak.
Ayrıca, bu sorun oluştuğunda, bir mini döküm dosyası oluşturulur.

Çözüm

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 3'te yayımlanmıştır. SQL Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537 SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 3
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı önerir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137 SQL Server 2005, SQL Server 2005 Service Pack 2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri belirli SQL Server hizmet paketleri için oluşturulur. SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklemesi için bir SQL Server 2005 Service Pack 2 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketinde bulunmaktadır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için ikincil veritabanı için bekleme modunu kullanmayın.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Hangi dosyalar değiştirilir hakkında daha fazla bilgi ve bu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi içeren toplu güncelleştirme paketini uygulamak için önkoşullar hakkında bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537 SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 3

Referanslar

SQL Server Service Pack 2 sonra kullanılabilen yap?lar listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137 SQL Server 2005, SQL Server 2005 Service Pack 2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897 SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler sunmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server 2005 Service Pack 2'yi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089 SQL Server 2005 için en son hizmet paketini elde etme
Yeni özellikleri ve iyileştirmeleri SQL Server 2005 Service Pack 2 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71711
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 940126 - Last Review: 20 Ocak 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbsql2005engine kbfix kbpubtypekc kbqfe kbexpertiseadvanced kbmt KB940126 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 940126

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com