Düzeltme: bir SQL Server 2005 Tümleştirme Hizmetleri paketi çalıştırdığınızda hata iletisi, bir FTP görev içeriyor: "istenen FTP işlemi, bir hata oluştu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 940220 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# Hata: 50001447 (SQL düzeltmesi)
Microsoft, Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri tek bir yüklenebilir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm, tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft SQL Server 2005 Tümleştirme Hizmetleri (SSIS içinde), bir FTP görevini içeren bir SSIS paketi oluşturun. FTP görevi uzak dosyaları, bir UNIX FTP sunucusundan veya Linux FTP sunucusundan siler. Bu senaryoda, SSIS paketi çalıştırdığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
[Bağlantı Yöneticisi "FTP Bağlantı Yöneticisi"] Hata: İstenen FTP işleminde bir hata oluştu.
Hata açıklaması ayrıntılı: 550 \ssis\txt\test.rpt: yok gibi bir dosya veya dizini. "Dosya"\ssis\txt\test.rpt silme denemesi başarısız oldu. Dosya yok Bu var, dosya adı yanlış yazılmış veya dosyayı silme izniniz oluşabilir.
FTP sunucusunun günlük incelerseniz, aşağıdakine benzer hata iletileri görebilirsiniz:
FTP komut: istemci "IP Address", "DELE \ssis\txt\test.rpt"
FTP yanıt: istemci "550 silme işlemi başarısız oldu." "IP Address"
BAŞARıSıZLıK DELETE: İstemci "IP Address", "/ ssis/txt/\ssis\txt\test.rpt"

Neden

FTP görev yanlış dosya yolunda klasör ayırıcısı öne eğik çizgi (/) geriye doğru eğik çizgi (\) için dönüştürmesi nedeniyle, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 3 önce yayımlanmıştır. SQL Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketine 3
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşündüğünüz önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137SQL Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan SQL Server 2005 derlemeleri
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir SQL Server hizmet paketlerini oluşturulur. Bir SQL Server 2005 Service Pack 2 düzeltme, SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklemeye uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki SQL Server hizmet paketi ile bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Hangi dosyalar değiştirilir hakkında daha fazla bilgi ve bu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi içeren bir toplu güncelleştirme paketini uygulamak için Önkoşullar hakkında bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
939537SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketine 3

Referanslar

SQL Server Service Pack 2, sonra kullanılabilen yap?lar listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137SQL Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan SQL Server 2005 derlemeleri
SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler ulaştırmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server 2005 Service Pack 2'yi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089En son SQL Server 2005 hizmet paketi nasıl elde edilir
Yeni özellikleri ve SQL Server 2005 Service Pack 2'ndeki geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71711
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 940220 - Last Review: 16 Ağustos 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsql2005ssis kbhotfixrollup kbfix kbpubtypekc kbqfe kbexpertiseadvanced KB940220 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:940220

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com