Opis aktualizacji dla systemu Windows Vista

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 940510 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Ta aktualizacja umożliwia systemowi Windows Vista wykrywanie oprogramowania wykorzystującego luki w zabezpieczeniach aktywacji, które pozwala pominąć aktywację produktu i zakłóca naturalne funkcjonowanie systemu Windows. Oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji jest formą oprogramowania zastępującą lub modyfikującą autentyczne składniki systemu Windows. Jeżeli oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach znajduje się w systemie, jest ono sygnałem tego, że dostawca oprogramowania lub sprzętu mógł bez upoważnienia zmodyfikować autentyczny system Windows, aby uzyskać możliwość sprzedaży sfałszowanego oprogramowania. Bezpieczeństwo i prywatność komputera są więc zagrożone. Po zainstalowaniu tej aktualizacji użytkownik może ustalić, czy w jego systemie znajduje się oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji.

Aby uzyskać tę aktualizację, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web lub włącz funkcję Aktualizacje automatyczne w celu zainstalowania najnowszych aktualizacji:
http://update.microsoft.com
Uwaga Zainstalowanie tej aktualizacji nie wpływa na działanie systemu operacyjnego.

Więcej informacji

Ta aktualizacja dla systemu Windows Vista wykrywa obecne w systemie oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji. Oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji pomija licencjonowanie i aktywację. Takie działanie umożliwia uruchamianie sfałszowanych kopii systemu Windows Vista bez aktywacji. Oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji modyfikuje kluczowe pliki systemu Windows. Oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji wpływa na stabilność i bezpieczeństwo systemu.

Po zainstalowaniu tej aktualizacji żadne funkcje systemu operacyjnego nie będą zagrożone. Jeżeli żadne oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji nie zostanie wykryte, aktualizacja zostaje zamknięta bez powiadamiania użytkownika. Jeżeli oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach aktywacji zostanie wykryte, wyświetlane jest łącze do witryny sieci Web zawierającej opis sposobu usuwania tego oprogramowania. Po usunięciu oprogramowania wykorzystującego luki w zabezpieczeniach aktywacji może zostać wyświetlony monit o użycie prawidłowego klucza produktu w celu aktywacji danej kopii systemu Windows. Jeżeli użytkownik nie chce usunąć oprogramowania wykorzystującego luki w zabezpieczeniach aktywacji, system Windows może wyłączyć to oprogramowanie, a następnie wyświetlić monit o użycie prawidłowego klucza produktu w celu aktywacji systemu Windows.

Przeczytaj zasady zachowania poufności informacji w trybie online

Aby przeczytać zasady zachowania poufności informacji dotyczące programu Dodatki dla oryginalnego systemu Windows, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/genuine/downloads/PrivacyInfo.aspx?displaylang=pl

Właściwości

Numer ID artykułu: 940510 - Ostatnia weryfikacja: 9 grudnia 2008 - Weryfikacja: 4.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Starter
  • Windows Vista Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbexpertisebeginner kbinfo KB940510

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com