Chybová zpráva při pokusu navštívit web, který je publikován v ISA Server 2004 nebo ISA Server 2006: "Chyba HTTP 500: název sítě již existuje. „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940659 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přístup k webu, který je publikován v Microsoft Internet Security a Acceleration (ISA) Server 2004 nebo Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chyba HTTP 500: název sítě již neexistuje (64 - hostitel není k dispozici)

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud server WWW odešle „ 100-pokračovat "odpověď a potom odešle odpověď"302 nebo"obsahující"Připojení: zavřít"záhlaví. V této situaci ISA Server zpracovává nesprávně záhlaví připojení. ISA Server není ukončena relace na serveru. Potom může klient znovu relace Přestože serveru již zavřel relace.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém pro ISA Server 2004, opravu hotfix 940709.Další informace o opravě hotfix 940709 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
940709Popis balíčku opravy hotfix ISA Server 2004: 25. července 2007
Chcete-li vyřešit tento problém pro ISA Server 2006, použít Service Pack 1. Další informace o ISA Server 2006 Service Pack 1 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
954258Jak získat nejnovější aktualizaci Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o instalaci opravy hotfix serveru ISA a aktualizace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
885957Jak nainstalovat aktualizace a opravy hotfix serveru ISA

Vlastnosti

ID článku: 940659 - Poslední aktualizace: 24. října 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB940659 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940659

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com