Niepowodzenie mapowanie certyfikatów na komputerze z systemem Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 z systemem Windows Server 2003 Administration Tools Pack

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 940864 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W systemie Windows XP Service Pack 2 (SP2)-opartych na komputerze z systemem Windows Server 2003 Administration Tools Pack, mapować certyfikat na odpowiednie usługi Active Directory directory service konto użytkownika w domenie. Jednak mapowania certyfikatów nie powiedzie się. Odpowiednie konta użytkowników mogą występować błędy uwierzytelniania, gdy użytkownik próbuje użyć certyfikatu do uzyskania uwierzytelniania w aplikacji korzystających z mapowania certyfikatów usługi Active Directory.

Na przykład gdy certyfikat jest mapowany do konta użytkownika usługi Active Directory z komputera z systemem Windows XP, nie można używać tego certyfikatu do logowania do domeny za pomocą programu Microsoft Internet Security and Accleration (ISA) Server.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ ciąg, który jest używany do altSecurityIdentities Właściwość w usłudze Active Directory jest niespójny, gdy certyfikat jest mapowany na konto użytkownika z komputera klienckiego z systemem Windows XP z dodatkiem SP2.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Nie ma wymagań wstępnych.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Ponowne uruchomienie komputera po zastosowaniu tej poprawki nie jest konieczne.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
System Windows XP z dodatkiem SP2, x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Crypt32.dll5.131.2600.3186598,01627-Lip-200714: 03x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących atrybutów zabezpieczeń użytkownika i informacje altSecurityIdentities Właściwość, odwiedź następującą stronę firmy Microsoft w sieci Web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms677943.aspx
Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 940864 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbbug kbfix kbHotfixServer kbqfe kbmt KB940864 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:940864

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com