Přejmenované soubory nemusí okamžitě zobrazit ve výsledcích hledání RAS na Homer Server vzdáleného přístupu webu Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 940884 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Navštivte domovský server vzdáleného přístupu webu Windows. Na kartě Sdílené složky tohoto webu přejmenování souboru. Potom můžete hledat tento soubor byl přejmenován na tomto webu. V tomto scénáři přejmenovaný soubor pravděpodobně okamžitě nezobrazí ve výsledcích hledání RAS.

Příčina

K tomuto problému může dojít z důvodu zpoždění v procesu indexování souboru. Při přejmenování souboru indexeru hledání v systému Windows Home Server neprovádí okamžitě procesu indexování. Z důvodu toto zpoždění přejmenovaný soubor pravděpodobně okamžitě nezobrazí ve výsledcích hledání RAS.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, aktualizujte stránku. Nebo akci hledání opakujte. Po několika pokusech přejmenovaný soubor se zobrazí ve výsledcích hledání RAS.

Další informace

Další informace o Home serveru server navštivte následující weby:
http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/windowshomeserver/default.mspx
http://forums.microsoft.com/windowshomeserver/default.aspx?siteid=50

Vlastnosti

ID článku: 940884 - Poslední aktualizace: 21. srpna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Home Server
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB940884 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:940884

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com