Yeniden adlandırılan dosyaları hemen Windows Homer Server uzaktan erişim Web sitesinde <a1>Uzaktan erişim</a1> arama sonuçlarında görünmüyor olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 940884 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Windows Home Server uzaktan erişim Web sitesini ziyaret edin. Bu Web sitesinin <a1>Paylaşılan klasörler</a1> sekmesinde, bir dosyayı yeniden adlandırın. Daha sonra bu sitede yeniden adlandırılan bu dosyayı arayın. Bu senaryoda, yeniden adlandırılan dosyayı hemen uzaktan erişim arama sonuçlarında görünmüyor olabilir.

Neden

Bu sorun, işlem dizin dosyası gecikmeden nedeniyle oluşabilir. Bir dosyayı yeniden adlandırdığınızda, arama Dizin Oluşturucusu'Windows Home Server dizin oluşturma işlemi hemen gerçekleştirmez. Bu gecikme nedeniyle, yeniden adlandırılan dosyayı hemen uzaktan erişim arama sonuçlarında görünmeyebilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, sayfa güncelleştirin. Veya, aramayı yeniden deneyin. Birkaç denemeden sonra yeniden adlandırılan dosyayı, uzaktan erişim arama sonuçlarında görüntülenir.

Daha fazla bilgi

Windows Home Server hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/windowshomeserver/default.mspx
http://forums.microsoft.com/windowshomeserver/default.aspx?siteid=50

Özellikler

Makale numarası: 940884 - Last Review: 21 Ağustos 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Home Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB940884 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:940884

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com