Ako riešiť letného času pomocou nástroja Exchange kalendár aktualizácia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 941018 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Letný čas je systém nastaviť hodiny dopredu tak sunrise a sunset výskyt v neskoršom hodinu. Účinok je viac letný vo večerných hodinách. Mnohé krajiny dodržiavajú letný čas. Väčšina z nich krajiny majú svoje vlastné pravidlá a predpisy pre pri prechode na letný čas začína a končí.

Môže zmeniť dátumy letný čas (letný čas) z roka na rok. Používatelia programu Microsoft Outlook je potrebné aktualizovať ich Outlook Kalendár zakaždým, pravidiel letného času meniť. Dátumy medzi predchádzajúcim Pravidiel letného času a súčasné DST pravidlá sú uvedené v tomto článku len "predĺženého obdobia letného času."

Tento článok popisuje akcie ktoré ste môže trvať na položky kalendára adresa v programe Outlook, ktoré sa vyskytnú počas predĺženej Obdobie letného času. Tento článok tiež popisuje akcie, ktoré by mala prijať na aktualizáciu položiek kalendára, ktoré sú uložené v Microsoft Exchange Server podľa nových pravidiel letného času. Toto riešenie, ktoré je prezentované v tomto článku zahŕňa Microsoft Exchange kalendár nástroj aktualizácie ("výmena nástroj").

Pre Ďalšie informácie o tom, ako pripraviť pre zmeny v letný čas v 2007 (DST 2007) všetky dotknuté produkty spoločnosti Microsoft, navštívte nasledujúce Webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/GP/cp_dst
Ruská vláda prijala v roku 2011, právo zrušiť letný čas (letný čas). Pre viac informácií, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/GP/cp_dst#tab0
Ďalšie informácie v ruštine, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/GP/cp_dst/ru#tab0

DALSIE INFORMACIE

O nástroji Exchange

Po inštalácii aktualizácie letného času pre Microsoft Windows, všetky staré plánované činnosti, ktoré sa vyskytnú počas doby DST zmeny bude nesprávne zobrazí ako vyskytujúce sa jednu hodinu neskôr. To platí pre obidvoch opakovania a jednorazové plánované činnosti. Musíte aktualizovať tieto plánované činnosti tak že sa zobrazí správne v programe Outlook, Microsoft Office Outlook Web Access, a v aplikáciách, ktoré sú založené na Spolupracujúce údajové objekty (SPOLUPRACUJÚCE ÚDAJOVÉ OBJEKTY).

Program Outlook poskytuje nástroj, ktorý je pomenovaný Aktualizácia dát časové pásmo Nástroj programu Microsoft Office Outlook („Outlook nástroj"). Tento nástroj umožňuje používateľom Ak chcete aktualizovať svoje vlastné kalendáre.

Ďalšie informácie o aktualizácii údajov časové pásmo Nástroj, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
931667Ako riešiť zmeny na letný čas v roku 2007 pomocou nástroj aktualizácie údajov o časovom pásme programu Microsoft Office Outlook
Nástroj aktualizácie kalendára Exchange ("výmenu nástroj") pomáha vyhnúť sa ťažkostiam, ktoré správcovia stretávajú pri nasadzovaní nástroj Outlook široko pre všetkých užívateľov a uistiť sa, že každý používateľ spustí Program Outlook nástroj správne.

Vysokej úrovni Popis nástroja Exchange

Nástroj na výmenu pozostáva z dvoch samostatných spustiteľné súbory. Tieto súbory sú popísané v nasledujúcej tabuľke.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruPopis
Msextmz.exe Tento spustiteľný súbor výťažky časové pásmo informácie z poštových schránok na serveri so spustenou službou Exchange Server. Toto spustiteľný súbor aktualizuje aj schránky kalendáre pre konkrétny zoznam používatelia.
Msextmzcfg.exe Spustiteľný súbor je konfiguračný nástroj, ktorý vykonáva väčšina krokov, ktoré sú zapojené do aktualizáciu servera Exchange Server.

O novej verzii nástroja Exchange

Základe odozvy od zákazníkov, nová verzia nástroja Exchange bola vydaný 13. August 2007. Tento článok odkazuje na novú verziu systému Výmena nástroj. Ak používate staršiu verziu nástroja Exchange Odinštalujte ho a potom nainštalovať novú verziu.

Nová verzia nástroj na výmenu zahŕňa nasledovné vylepšenia:
 • Časové pásmo extrakcia a kalendár aktualizácia procesy sú naponáhlo štvornásobne.
 • Používate?ské rozhranie na konfiguračný nástroj je viac racionálne a intuitívne.
 • Možnosť aktualizovať konferenčné miestnosti a zdrojov poštové schránky je teraz postavený do konfiguračný nástroj.
 • Možnosť aktualizovať poštové schránky používateľa je teraz postavený do konfiguračný nástroj.
 • Riešenie problémov dokumentu je teraz zahrnutá s Výmena nástroj, a to je integrovaná do konfiguračný nástroj.
 • Časové pásmo extrakcia algoritmus a chyba manipulácia zlepšiť schopnosti.
 • Proces zapisovania je užívateľsky.

Riziko spustenia nástroja Exchange

Keď spustíte nástroj na výmenu, existuje riziko, že jednorazové plánované činnosti nemôžu byť aktualizované správne. Napríklad, jednorazové plánované činnosti, že používateľ vytvorené po operačný systém bol aktualizované môžu byť aktualizované nesprávne.

Chcete toto riziko znížilo, použite jednu z nasledujúce metódy:
 • Znížiť interval medzi čas, ktorý chcete aktualizovať klientske počítače a aktualizácii schránky kalendáre.
 • Ak počítače danej organizácie boli aktualizované dlhú dobu rokmi, použite Len aktualizovať opakujúce sa schôdze nastavenie vRozšírené nastavenia.

  Zvyčajne ľudia nevytvárajú jednorazové plánované činnosti mnoho mesiacov vopred. Preto ak DST aktualizácie boli nainštalované mnoho mesiacov predtým, väčšina z jednej inštancie stretnutia ktoré patria do predĺženého obdobia letného času bude vytvorené pomocou nových Pravidiel letného času prechodu. Tieto stretnutia sa nemajú byť aktualizovaný.
 • Ak poznáte presný dátum, kedy všetky klientske počítače boli aktualizované, použite Operačný systém Patch dátum nastavenie vRozšírené nastavenia. Ak dátum zadaný, jednej inštancie plánované činnosti, ktoré boli vytvorené po tomto dátume nie sú aktualizované prostredníctvom výmeny nástroj.
Poznámka: Ak spustíte nástroj Outlook alebo nástroja Exchange na klienta počítač so systémom Windows Vista, a môžete spustiť nástroj proti poštové schránky kde domov časové pásmo je Nový Zéland štandardný čas, musíte spustiť nástroj druhý čas alebo po 1. januára 2008. Ďalšie informácie nájdete v časti "známe problémy"oddielu.

Možnosti aktualizovať poštové schránky

Nasledujúca tabuľka uvádza päť možností, ktoré môžete použiť na aktualizáciu poštové schránky používateľa o používaní pravidiel letného času 2007 časové pásmo.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
MožnosťProsNevýhody
Distribuovať nástroj Outlook každému používateľovi a potom prikázať používatelia aktualizovali svoje vlastné poštové schránky. Táto možnosť zabraňuje riziku, je spojené so spustením nástroja Exchange. Je ťažké zaručiť, že všetci používatelia spustí nástroj Outlook správne a včas spôsobom.

Používatelia, ktorí nemajú program Outlook nebude môcť spustiť Nástroj programu Outlook.

Musíte vykonať ďalšie vzdelávacie snahe znižujú zámeny pre užívateľov.
Spustite nástroj na výmenu proti všetkých postihnutých užívateľov a servery. Táto možnosť poskytuje efektívnejšiu skúsenosti pre používateľov. Existuje riziko spojené s spustený nástroj na výmeny, ako opísané v časti "Riziko spustenia nástroja Exchange".
Spustenie nástroja Exchange aktualizovať iba opakujúce sa plánované činnosti. Nech užívateľov aktualizovať jednorazové plánované činnosti v ich vlastné poštové schránky pomocou nástroj Outlook. Existuje menšie riziko jednorazové plánované činnosti nesprávne aktualizovaná. Zápory spustený nástroj Outlook sú v kombinácii s zápory spustený nástroj na výmenu.
Spustite nástroj na výmenu ani nástroj Outlook. Požiadať užívateľov preskúmať ich kalendárov a re-book plánovaných činností, podľa potreby. Toto možnosť zabraňuje riziku, priradené spustený nástroj na výmenu. Ak všetci používatelia re-book všetkých postihnutých plánované činnosti, niektoré kalendár položky bude jednu hodinu vypnuté počas predĺženého obdobia letného času.

Musíte vynaložiť dodatočné vzdelávacie úsilie zmierniť zámeny pre užívateľov.
Distribuovať nástroj Outlook každému používateľovi a potom prikázať používatelia aktualizovali svoje vlastné poštové schránky. Potom použite časové pásmo extrakcia režim určiť, či používatelia spustený nástroj Outlook Exchange nástroj.

Ak nepoužívate nástroj Outlook, správca môže Spustite nástroj na výmenu.
Táto možnosť sa znižuje riziko používateľov nie spustený nástroj v včas, a to zabraňuje riziku, ktoré sú spojené s tečúcou nástroja Exchange. Nie sú opcie, ak používatelia sú spustený program Microsoft Office Outlook 2007.

Ako nainštalovať nástroj na výmenu

Nástroj aktualizácie kalendára Exchange je k dispozícii na prevzatie v forma samorozbaľovací spustiteľný súbor (Msextmz.exe). Tento nástroj je k dispozícii na prevzatie zo strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Prevziať balíku Exchange nástroj aktualizácie kalendára teraz.

Virtuálny stroj je vytvorená k vám pomôžu nainštalovať a používať nástroj na výmenu. Virtuálny stroj je založený na programe Microsoft Systém Windows Server 2003, program Outlook 2007, Microsoft Office Excel 2007 a Microsoft Program Office Word 2007. Virtuálny stroj pracuje v oboch Microsoft Virtual PC 2004 a v programe Microsoft Virtual Server 2005 R2.

Ďalšie informácie o virtuálny stroj pre nástroj aktualizácie kalendára Exchange, kliknite na tlačidlo nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
933185Virtuálny stroj je k dispozícii vám nasadení letný čas 2007 kalendár aktualizácií v organizácii Exchange
Ďalšie informácie o preberaní technickej podpory spoločnosti Microsoft súborov, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Microsoft používa najviac aktuálny antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň že súbor bol vyslaný. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť akékoľvek neoprávnené zmeny súboru.

Jazyky, ktoré sú podporované nástroja Exchange

Výmena nástroj je k dispozícii iba v angličtine. Nástroj spustí iba na anglickej (Americkej) počítači.

Verzie servera Exchange, ktoré sú kompatibilné s nástroj na výmenu

Nástroja Exchange môžete aktualizovať schránok tieto verzie programu Exchange Server:
 • Program Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Program Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition

Operačné systémy, ktoré sú podporované nástroja Exchange

Nástroj na výmenu pobeží na 32-bitové verzie z nasledujúcich operačných systémov:
 • Microsoft Windows Server 2003
 • Microsoft Windows XP
 • Windows Vista

Čo je potrebné urobiť pred spustením nástroja Exchange

Inštalovať aktualizácie

Pred spustením nástroja Exchange, uistite sa, že klienta a server počítače sú aktualizované správne. Vykonáte to Windows DST aktualizáciu nainštalovať na klientov a na serveroch. Pre viac informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
942763Decembra 2007 kumulatívne časové pásmo aktualizácia pre operačné systémy Microsoft Windows

Ak používate server Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2), nainštalujte jeden alebo obidva z nasledovných aktualizácií, ako vhodné pre vašu organizáciu:
 • Aktualizácia 911829
 • Aktualizácia 924334
Ďalšie informácie o týchto aktualizácií, po kliknutí na nasledovné čísla článkov čím zobrazíte články v databáze Microsoft Knowledge Base:
911829Zobrazí chybové hlásenie, keď sa pokúsite vykonať akékoľvek úpravy úlohy alebo musíte kliknúť na umožnenie vytvárať rám služby Outlook Web Access
924334 Formulár komponovať správy prestane reagovať po nainštalovaní Internet Explorer 7.0 a kontrolu S/MIME na klienta Outlook Web Access Exchange Server 2003
Ak používatelia sú do Jeruzalema, centrálnej Brazílsky alebo E. Južnej Ameriky časové pásmo, prečítajte si pokyny v nasledovný článok databázy Microsoft Knowledge Base:

943390 Niektoré položky kalendára programu Outlook sú prepočítať nesprávne, keď použijete nástroj aktualizácie pre údaje programu Outlook časovom pásme upraviť letný čas zmeny v určitých časových pásmach

Overenie systémových požiadaviek

Musíte spustiť nástroj na výmenu iba v počítači, pre ktoré sú splnené nasledovné podmienky:
 • Počítač má Microsoft Office Outlook 2003 Service Pack 2 (SP2) alebo Microsoft Office Outlook 2007 nainštalovaný.
 • Počítač má nástroj Outlook časové pásmo údajov .
 • Microsoft.NET Framework verzia 2.0 je nainštalovaný na klientsky počítač.
Nemôžete spustiť nástroj na výmenu v počítači, ktorý je spustený Exchange Server alebo nástroje výmenný systém riadenia. Ak sa pokúsite nainštalovať Výmena nástroj na počítači so spusteným serverom Exchange alebo výmenu Nástroje na správu systému, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Nedá sa nainštalovať nástroj aktualizácie Microsoft Exchange kalendár s Program Microsoft Exchange.

Skontrolujte povolenia a iných požiadaviek používateľov

Overiť, že sú splnené nasledovné podmienky:
 • Spravovať povolenia priestor na ukladanie informácií o každej výmene Aktualizujú sa správy databázy servera (MDB).
 • Odoslať ako povolenia pre všetky poštové schránky sú aktualizované.
 • Plný Mailbox prístupové povolenia pre všetky poštové schránky aktualizované.
 • Lokálny správca povolenia na počítači so systémom výmeny nástroj.

O "Povoliť pre poštovú schránku" skript

Môžete použiť ukážkový skript GrantMailboxPermission.vbs udeliť používateľa domény plný Mailbox prístup a odoslať ako povolenia všetkým poštové schránky.

Tento skript môžete spustiť iba serverom Exchange správcu na počítači, ktorý je spustený Exchange 2000 Server alebo výmeny Server 2003. Tento skript sa nedá spustiť na počítači, ktorý je spustený program Exchange Server 2007. Avšak, môžete použiť Exchange Management Shell udeliť požadované povolenia.

Kód pre .vbs skript je uvedený v "Odkazy" sekcii. Nasledujúca tabuľka popisuje dva režimy v ktorej skript beží.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
RežimPríkazPopis
Pridať CScript GrantMailboxPermission.vbs –add Názov_domény. \ Meno_používateľa Názov_súboru Tento príkaz granty Názov_domény. \ Meno_používateľa používateľ plný Mailbox prístup a odoslať ako povolenia na poštové schránky používateľa, ktoré sú uvedené v vstup súbor.

Vstupný súbor musí byť textový súbor, ktorý obsahuje dedičstvo doménové mená používateľov schránok. Tieto názvy musia byť vymedzená prepravu Výnos + riadok krmivo (CRLF).

Generuje skript GrantMailboxPermission.log súbor. Tento súbor je záznam o poštové schránky, boli spracované. Prvý riadok súboru denníka je Názov_domény. \ Meno_používateľa používateľ, ktorý udeľuje prístup. Neodstraňujte tento súbor. Tento súbor sa používa v režime odstrániť.

Ak sa explicitný "odoprieť" prístup je priradená používateľovi, skript zapisuje informácie do súboru, ktorý sa nazýva „GrantMailboxPermission.err. ” V skript nesmie udeliť alebo zmeniť povolenie.

Ak používateľ je súčasťou skupiny zabezpečenia, ktorá bola priradená "odoprieť" prístup, zaručuje skript Plný Mailbox Access a odoslať ako povolenia. Užívateľ bude však nemôže na prihlásenie do poštovej schránky. Všetky chyby sa prihlásiť GrantMailboxPermission.err súbor.
Odstránenie CScript GrantMailboxPermission.vbs –removeTento príkaz odstráni plný Mailbox prístup a odoslať povolenia na poštové schránky, ktoré sú uvedené v GrantMailboxPermission.log súbor z Názov_domény. \ Meno_používateľa používateľ. V Názov_domény. \ Meno_používateľa používateľ je špecifikovaný v GrantMailboxPermission.log súbor.
Poznámky
 • Keď spustíte tento skript na počítači, ktorý je spustený Exchange Server skript vráti obdobia znaku (.) keď skript úspešne procesy používateľ. Skript vráti výkričník znak (!), keď skript úspešne nespracováva používateľ.
 • Výstupný súbor časové pásmo extrakcia režim nemôže byť používa ako vstupný súbor pre tento skript. Vytvoriť vstupného súboru pre toto skript, prilepí sa obsah časové pásmo extrakcia režim výstupného súboru do Poznámkový blok uložte obsah ako nový dokument a potom použite nový dokument ako vstupný súbor.

Ako používať nástroj na výmenu

Používanie nástroja Exchange, spustenie aktualizácie kalendára Exchange Konfiguračný nástroj (Msextmzcfg.exe). Tento program vám pomôže s celú proces aktualizácie kalendára.

Spustiť proces extrakcie časové pásmo

Chcete aktualizovať schránky kalendáre, musíte určiť ?asové pásmo kalendáre. Proces extrakcie časové pásmo skúma vlastnosti a plánované činnosti schránky kalendáre, na určenie ich časové pásma. Ak chcete spustiť časové pásmo extrakcie, postupujte nasledovne:
 1. Na uvítacej stránke kliknite na tlačidlo Next.

  Poznámka: Uvítacia stránka vám predstavíme konfiguračný nástroj a Tento článok popisuje povolenia, ktoré sú potrebné na spustenie nástroja. Stránka tiež poskytuje prepojenie na tento článok.
 2. Určiť nastavenie pre konfiguračný nástroj. Sme odporúčajú, aby pridelíte aspoň 200 megabajtov (MB) miesta na disku zapisovanie do denníka.

  Ak budete chcieť zmeniť predvolené nastavenia, kliknite na tlačidloRozšírené nastavenia. Ďalšie informácie o rozšírených nastavenia, pozrite tabuľku, ktorá nasleduje tento postup.
 3. Vyberte serverov Exchange miestne služby Active Directory adresár služby lesa, ktoré chcete aktualizovať. Kliknite na tlačidloNext Ak chcete spustiť proces extrakcie časové pásmo.

  Poznámka: Ak ste už vykonali časové pásmo extrakcie, môžete preskočiť Tento krok kliknutím Preskočiť.

  Všimnite si, že postavenie bar, prepojenie na výstupný denník a real-time zobrazenie časového pásma Proces extrakcie sa zobrazujú. Proces extrakcie je po časové pásmo dokončiť, kliknite na tlačidlo Next.

  Ak sa vyskytli chyby, zobrazí sa prepojenie na dokument, riešenie problémov.
 4. Konfigurovať Poštové schránky bez času Zóny stránky, a potom kliknite na tlačidlo Next skenovanie kalendár položky.

  Poznámka: Ak nástroj nájde používateľov, ktorí nemajú schránky úrovni vlastnosti že uviesť ich časové pásmo, nástroj kontroluje skutočnej schôdze a plánované činnosti vnútri tie kalendáre určiť časové pásmo. Môžete zadať číslo položiek kalendára, cez ktoré chcete konfiguračný nástroj na skenovanie. V väčší počet položiek, ktoré určíte, tým dlhšie skenovanie bude trvať.
 5. V Vyriešiť neznáme časové pásmo displej názvy stránku, nástroj zobrazí výzvu na mapa časové pásma, že nástroj rozpoznať známe operačný systém časové pásmo. Po urobíte, kliknite na tlačidloNext
 6. Ak konfiguračný nástroj zistí používatelia, ktorí majú viacero čas zón, sa zobrazí výzva na manuálne vyriešiť konflikt zadaním jedného časové pásmo, ktoré chcete aktualizovať kalendára používateľa. Po urobíte, kliknite na tlačidloNext.
 7. V Ušetriť schránky DNs s nevyriešeným čas Zóny stránku, akékoľvek zostávajúce používatelia, ktorí ešte stále nemajú žiadne časové pásmo informácie alebo ktorí ešte konfliktné informácie o časovom pásme sú zaznamenané v samostatný súbor denníka. Kliknite na položku Next.
Proces extrakcie časové pásmo je teraz vyplnený. Zoznam užívateľov a extrahované časových pásmach sa nachádza vo výstupnom súbore (Output.txt) v inštalačný adresár.

Rozšírené nastavenia

Nasledujúca tabuľka popisuje rozšírené nastavenia, môžete nakonfigurovať v kroku 2 predchádzajúci režim.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
NastavenieFunkčnosťScenárÚvahUplatniteľnosť
Aktualizovať opakujúce sa schôdze ibaToto Nastavenie aktualizácie len opakovanej schôdze, ktoré sú ovplyvnené DST zmeniť. Jednorazové plánované činnosti, ktoré patria v rámci predĺženého obdobia letného času nie sú aktualizovať bez ohľadu na to či musia byť aktualizované.Ak počítače v organizácie boli aktualizované dávno, použite toto nastavenie.

Zvyčajne ľudia nevytvárajú jednorazové plánované činnosti mnohých mesiace vopred. Preto ak DST aktualizácie boli nainštalované mnoho mesiacov pred, väčšina z jednej inštancie stretnutia, ktoré spadajú do rozšíreného DST obdobie bude boli vytvorené pomocou nových pravidiel letného času prechodu. Tieto stretnutia nemajú byť aktualizovaný.
Ak používateľ vytvoril jednej inštancie stretli mnoho mesiacov vopred, táto schôdza nie je aktualizovaný ak je toto nastavenie špecifikované.Toto nastavenie platí pre všetky poštové schránky, všetky konferencie miestnosti, a všetky používateľské kalendárov.
Operačný systém inštalácie DátumToto nastavenie určuje, že jednej inštancie plánované činnosti ktoré sú vytvorené alebo aktualizujú po dátume, ktorý určíte, nie sú aktualizované.Ak poznáte presný dátum, kedy boli všetky klientske počítače aktualizované, použite toto nastavenie.

Keď to budete robiť, stretnutia, ktoré sú vytvorené po nainštalovaní aktualizácie nie sú aktualizované. Tieto stretnutia patria podľa nových pravidiel časové pásmo.
Toto nastavenie je účinné len vtedy, ak klientske počítače boli všetky aktualizované v rámci menej než 24 hodín, a ak existuje vysoká penetrácia aktualizácie. (Existuje vysoká penetrácia keď percento počítače v organizácii, ktoré boli aktualizované je pri vysokej 90 - percent rozsahu.)

Navyše, správcovia zadať len jednu aktualizácia dátumu. Stretnutia, ktoré sú vytvorené v časových pásiem, ktoré zodpovedajú špecifické aktualizuje a špecifických nastaví časové zóny sa musí aktualizovať.

Implication for konferenčných miestností je, že len aktualizované konferencie izby sú v konkrétnych časových pásmach.

Dôsledky pre používateľa poštové schránky je, že ak SuppressExchange Nastavenie alebo SuppressAll nastavenie nie je zadaný, len poštové schránky používateľa, patria do špecifické časového pásma sa aktualizujú.
Toto nastavenie platí pre všetky schránok, všetky konferenčné miestnosti a všetky používateľské kalendáre.
SuppressExchange a MaxDepthTieto nastavenia spôsobiť všetkých plánovaných činností v kalendára používateľa, ktoré sú ovplyvnené zmenou letného času aktualizovať bez ohľadu na či používateľ je organizátor tieto položky kalendára.

Ak používateľ je organizátor položky kalendára, aktualizácie neodosielajú účastníkom ktorí mať poštovým schránkam servera Exchange. Aktualizácie sa odosielajú účastníkom, ktorí nemajú Exchange poštové schránky.

V MaxDepth nastavenie určuje úroveň distribúcia zoznam expanzie, uskutočnenej na určenie ktorých účastníci mať poštovým schránkam servera Exchange a ktorých účastníci nemajú.
Toto nastavenie použite, ak nechcete, aby sa výmena používatelia dostávať aktualizácie schôdze z organizátorov pre stretnutia, ktoré sú ovplyvnené predĺženého obdobia letného času.

V SuppressExchange nastavenie je lepšia ako SuppressAll Nastavenie ak organizácia má nepoužívajúcich Exchange Server kalendár systémov a ak stretnutia sú naplánované zahrnúť účastníkov, sú mimo organizácie.
Žiadne zasadnutie aktualizácie sa odosielajú, s výnimkou -Výmena používateľom. Preto, aby sa určite že kópie toho istého zasadnutia Aktualizujú sa pre všetky možné účastníkov, sa musí každých schránky v organizácii aktualizovať.

Táto podmienka môže významne zvýšiť počet poštové schránky, ktoré majú byť aktualizované. Preto môžu byť spracovanie krát zvýšiť.

Keď sú veľké, vnorené distribučné zoznamy na účastníka zoznam, je nákladný proces s cieľom určiť účastníkov schôdze, pre určiť, či tieto účastníci majú poštovým schránkam servera Exchange. Ak zadáte toto Nastavenie a nastavte vysokú hodnotu pre MaxDepth parameter, značné zaťaženie sa môžu uviesť na doméne radiče.
Toto nastavenie platí iba pre poštové schránky používateľa.
SuppressAllToto nastavenie spôsobuje všetky plánované činnosti v kalendári používateľa, ktoré sú ovplyvnené DST zmeniť, aby sa aktualizovať bez ohľadu na to či používateľ je organizátor týchto kalendár položky.

Ak je používateľ organizátor položky kalendára, aktualizácie sú neodosielajú účastníkom.
Použite toto nastavenie, ak nechcete, aby sa účastníkom dostávať aktualizácie schôdze z organizátorov zasadnutí, ktoré sú postihnuté predĺženého obdobia letného času.Žiadne zasadnutie aktualizácie sa odosielajú. Preto, aby istí, že kópie toho istého zasadnutia sú aktualizované pre všetky možné účastníkov, musia byť aktualizované každý schránky v organizácii.

Táto podmienka môže významne zvýšiť počet poštové schránky, ktoré majú byť aktualizované. Preto môže byť zvýšená spracovateľských termínov.

Účastníkom, ktorí nemajú mať výmenných schránok robiť nie dostávať aktualizácie. Ich vymenovanie nie je možné aktualizované, v závislosti od e-mailového systému, ktoré sú spustené a v závislosti na akcie, ktoré trvá ich správca.
Toto nastavenie platí iba na poštové schránky používateľa.

Aktualizácia konferenčné miestnosti a zdrojov schránok

Musíte aktualizovať konferenčné miestnosti a zdrojov schránok vyhnúť sa rezervácia je v konflikte. Použite tento postup:
 1. Na Zadajte zdroj a konferenčnej miestnosti Kalendáre stránky, zadajte alebo prilepte Zoznam aliasov konferenčné miestnosti vo vašej organizácii. Kliknite na položku Vyriešiť Ak chcete overiť aliasy, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 2. Na Vyriešiť časových pásiem pre zdroje a Konferenčné miestnosti kalendáre stránku, nástroj zobrazí výzvu na manuálne určiť časové pásmo pre konferenčnej miestnosti, ak konferenčnej miestnosti nie mať časové pásmo. To urobiť, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 3. Pripomenutie stránka sa zobrazí, upozorníme vás, nástroj je asi aktualizovať kalendáre. Kliknite na položku Next.
 4. Oznámenie, že stavový riadok, prepojenie na výstup prihlásiť, a zobrazujú sa v reálnom čase zobrazenia výstupu nástroja. Kliknite na položkuNext.

  Ak sa vyskytujú chyby, odkaz na riešenie problémov dokument sa zobrazí v spodnej časti tejto stránky.

Aktualizovať kalendár poštovej schránky používateľa

Použite tento postup:
 1. Na Nastavenia pre aktualizáciu poštovej schránke používateľa Kalendáre stránky, konfigurovať nastavenie aktualizácie.

  Ak Neurčili ste SuppressExchange aleboSuppressAll Rozšírené nastavenie vyberte časové pásma, ktoré sú ovplyvnené letného času. V opačnom prípade vyberte všetky časové pásma.

  Kliknite na položkuNext.
 2. Pripomenutie stránka sa zobrazí, upozorníme vás, nástroj je asi aktualizovať kalendáre. Kliknite na položku Next.
 3. Oznámenie, že stavový riadok, prepojenie na výstup prihlásiť, a zobrazujú sa v reálnom čase zobrazenia výstupu nástroja. Po aktualizácii je dokončiť, kliknite na tlačidlo Next.

  Ak sa vyskytujú chyby, prepojenie na riešenie problémov dokument sa zobrazí v spodnej časti tejto stránku.
 4. Kliknite na položku Dokončiť.

Výmenu nástroj log súbory a podadresáre

Súbory denníka

Výmena nástroj vytvorí nasledovných súborov denníka v inštalačný adresár:
 • Output.txt

  Tento súbor obsahuje zoznam všetkých poštové schránky používateľa, extrahovali spolu s ich informácie o časovom pásme.
 • TimeZoneExtraction.log

  Tento denník obsahuje kombinovaná produkcia časové pásmo Proces extrakcie pre všetky servery.
 • ResourceUpdate.log

  Tento denník obsahuje výstup pre proces aktualizácie konferenčné miestnosti a pre poštové schránky zdrojov.
 • UserUpdate.log

  Tento denník obsahuje kombinovaná produkcia používateľa schránky proces aktualizácie pre všetky servery.
 • CalendarScan.log

  Tento denník obsahuje kombinovaná produkcia kalendár skenovanie proces pre všetky servery.
 • ConflictUsers.txt

  Tento denník obsahuje zoznam používateľov, ktorí majú konfliktných časové pásma. Napríklad užívateľov schránky vlastnosti naznačovať, že ich patria do viacerých časových pásiem.
 • NonExistent.txt

  Tento denník obsahuje zoznam používateľov, ktorí nemajú žiadne časové pásmo information.

Podadresáre

Výmena nástroj vytvorí nasledujúce podadresárov v inštalačný adresár:
 • Zdroj

  Je to pracovné podadresár pre proces aktualizácie konferenčné miestnosti a pre poštové schránky zdrojov. Tento adresár obsahuje nasledujúce súbory:
  • Msextmz.log

   Toto je výstupný súbor na výmenu nástroj pre aktualizovať procesu.
  • Errors.txt

   Tento súbor obsahuje zoznam poštových schránok.
  • Processed.txt

   Tento súbor obsahuje zoznam poštové schránky, ktoré boli úspešne aktualizovaný.
  Poznámka: Všetky pracovné podadresáre obsahovať tieto súbory.

  V Zdroj podadresár obsahuje tiež nasledujúce podadresár:
  • Záznamy

   Tento podadresár obsahuje aktualizáciu denníky pre každú schránku že bol úspešne aktualizovaný. Každej aktualizácii denníka by mala obsahovať zoznam stretnutí, ktoré boli aktualizované.
 • Názov_servera

  Existuje jeden podadresár pre každý server na ktoré bola vykonaná proces extrakcie časové pásmo alebo kalendár update. Tieto podadresáre obsahovať nasledujúce podadresáre:
  • CalendarScan

   Toto je podadresár pracovný kalendár scan proces.
  • Extrakt

   Je to pracovné podadresár pre časové pásmo Proces extrakcie.
  • Aktualizácia

   Je to pracovné podadresár poštovej schránke používateľa aktualizovať procesu. Obsahuje nasledujúce podadresár:
   • Záznamy

    Tento podadresár obsahuje aktualizáciu denníky pre každú schránku že bol úspešne aktualizovaný. Každej aktualizácii denníka by mala obsahovať zoznam stretnutí, ktoré boli aktualizované.

Čo robiť po spustení nástroja Exchange

Po dokončení beží nástroja Exchange proti všetky výmeny servery vo vašom prostredí, uplatňovať vhodné Exchange Server DST aktualizácie. Nasledujúci zoznam je organizovaný verzia servera Exchange a službou pack úroveň. Inštalovať aktualizácie pre vašu verziu servera Exchange v poradie.

Výmenu Server 2007
940006 Popis Update Rollup 4 pre Exchange Server 2007
Súhrn aktualizácie 4 pre Exchange Server 2007 obsahuje tieto opravy DST:
 • 937656 Máte problémy služby Outlook Web Access pre Exchange 2007 po letný čas (letný čas) začína na Novom Zélande v roku 2007
 • 932561 Plánované činnosti, ktoré sú posielané jedna organizácia servera Exchange pomocou Exchange 2007 môže byť nesprávne o jednu hodinu ak jedna organizácia je v časovom pásme Západná Austrália
Výmenu Server 2003 SP2
926666 Aktualizácia letný čas zmeny v roku 2007 pre Exchange 2003 Service Pack 2
931915 Aktualizácia letný čas zmeny v Newfoundland v roku 2007 pre Exchange Server 2003 Service Pack 2
929895 Plánované činnosti, ktoré sú odosielané medzi rôznymi organizáciami Exchange Server môže byť nesprávne o jednu hodinu, keď jedna z organizácií je v časovom pásme Západná Austrália
937653 Skúsenosti jeden alebo viac otázok Exchange Server 2003 po obdobia letného času na Nový Zéland zmeny v roku 2007
Výmenu Server 2003 SP1
940123 Máte problémy výmenou 2003 Service Pack 1 po letný čas (letný čas) začína na Novom Zélande v roku 2007

Známe problémy

 • Opakujúce sa schôdze vytvorené v programe Outlook Web Access nie sú aktualizované prostredníctvom nástroja Exchange

  Ak nainštalujete Exchange Server aktualizácie na Server Exchange pred aktualizujete poštové schránky, opakujúce sa schôdze, ktoré sú vytvorené v programe Outlook Web Access nie sú aktualizované prostredníctvom nástroja Exchange.

  Ak chcete tento problém vyriešiť, odstráňte Exchange Server aktualizácie, spustiť Výmenu nástroj, a potom preinštalujte Exchange Server aktualizácie o výmene Server.
 • Exchange 2007 musí reštartovaný po spustení nástroja Exchange

  Ak chcete správne zobrazovať položky kalendára, musíte reštartovať Výmeny služieb po spustení nástroja Exchange služby Outlook Web Access v Exchange 2007.
 • Nie je možné nainštalovať nástroj na výmenu

  Nástroj na výmenu nie je nainštalovaná úspešne ak existuje niektorý z nasledujúcich kľúčov databázy registry:
  • HKEY_CLASS_ROOT\Outlook.application.9
  • HKEY_CLASS_ROOT\Outlook.application.10
  V tomto scenári sa zobrazí nasledujúce chybové hlásenie pri pokuse nainštalovať nástroj na výmenu:
  Exchange Server Kalendár Rebasing nástroj sa nedá nainštalovať v tejto verzii systému Microsoft Program Outlook.
  Ak chcete tento problém obísť, odstráňte týchto kľúčov databázy registry Nainštalujte nástroj na výmenu a potom obnoviť databázu registry kľúče.

  Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako na úpravu databázy registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy, ak upravíte databázy Registry nesprávne. Preto dbajte, postupujte podľa týchto krokov opatrne. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o tom, ako zálohovať a obnovovať databázu registry, kliknite na tlačidlo nasledujúci článok číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
  322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows
 • Existuje limit na počet poštové schránky, ktoré možno spracovať za servera

  V používateľ zoznam režime a v režime časové pásmo extrakcia Msextmz.exe dokáže spracovať len 65 535 poštové schránky na serveri. Ak server viac ako 65.535 poštové schránky, niektoré poštové schránky sa nespracujú.
 • Verejný priečinok kalendárov nie sú aktualizované

  Nástroj na výmenu neaktualizuje verejného priečinka kalendáre. Informácie o tom, ako aktualizovať verejnú zložku kalendár, pozri dokumentáciu pre nástroj Outlook.
 • Môžete spustiť nástroj Outlook a Exchange nástroj v tom istom prostredí

  Ak spustíte nástroj na výmenu pre poštovú schránku, ktorý má už boli aktualizované nástroj Outlook, alebo naopak, sa vyskytnúť žiadne bočné účinky. Avšak, ak spustíte nástroj na výmeny, nie je potrebné pre používateľov Spustite nástroj Outlook oddelene.
 • Neskôr, než sa očakávalo objavovať pripomenutia non-schôdzi

  Non-schôdzi upomienok pre poštové schránky, ktoré sú aktualizované prostredníctvom nástroj na výmenu nie sú aktualizované, ak program Outlook má nikdy pripojený k poštovej schránke v režime Online. V tejto situácii objavovať pripomenutia jednu hodinu neskôr než očakávať.

  Ak program Outlook má nikdy pripojení v režime Online, musíte upravte nesprávne upomienok pre Kalendár udalostí ktoré nástroj Outlook nájde. Okrem toho upomienok vyhľadávací priečinok neexistuje v poštovej schránke. Preto nástroj neaktualizuje e-mailové položky, kontakty alebo ďalšie upomienky.

  Napríklad nástroj neaktualizuje pripomenutie na položku e-mail nadviazať čase v budúcnosti. Nástroj tiež neaktualizuje pripomenutie na položku úlohy, ktorá má pripomenutie.
 • Zobrazí chybové hlásenie: „nie je možné nainštalovať, pretože predchádzajúce verzie "Nástroj na aktualizáciu Microsoft Exchange kalendár" boli zistené. Prosím odinštalujte a znovu spustite túto inštaláciu"

  Ak ste v minulosti nainštalovali výmeny kalendár aktualizácia Nástroj verzie 1.0, musíte odinštalovať túto verziu pred inštaláciou Exchange Kalendár nástroj aktualizácie verzie 2.0.

  Nástroj Update výmeny kalendár verzia 1.0 bola distribuovaná ako samorozbaľovací spustiteľný súbor, ktorý obsahoval dva .msi balíky (Msextmz.msi a Msextmzcfg.msi). Musíte odinštalovať oboje balíky pred inštaláciou verzie 2.0 nástroja Exchange.

  Ak ste stále problémy pri inštalácii verzie 2.0 nástroja Exchange Skúste preinštalovať a potom odinštalovaní verzia 1.0 nástroja Exchange. Urobiť to pomocou .msi balíkov namiesto pomocou Pridať alebo odstrániť Programs Funkcia v ovládacom paneli. Reštartujte počítač, a potom nainštalovať verziu 2.0 výmenu nástroja.

  Ak tento postup neodstráni nefunguje, extraktu binárne súbory priamo zo .msi balíkov.
 • Keď spustíte program Outlook alebo Exchange aktualizácia nástroje, plánované činnosti sú vypnuté o jednu hodinu na poštové schránky, kde domov časové pásmo je Nový Zéland čas (normálny)

  Toto správanie sa prejavuje, keď sú tieto scenáre pravda:
  • Spustíte program Outlook alebo Exchange aktualizácia nástrojov na počítač so systémom Windows Vista.
  • Domov časové pásmo poštové schránky, ktoré sú predmetom aktualizované je Nový Zéland normálny čas.
  Chcete tento problém obísť, musíte spustiť program Outlook alebo Aktualizácia nástrojov výmeny proti schránok druhýkrát alebo po januári 1, 2008.

  Toto správanie sa vyskytuje, pretože systém Windows Vista zvláda časové pásmo informácií inak než iné verzie Windows urobiť. Ak ste nemali spúšťať Program Outlook alebo Exchange aktualizovať nástroje znova alebo po 1. januára 2008, všetky plánované činnosti v druhom prípade, DST bude vypnuté o jednu hodinu. Druhý DST udalosť obsahuje dátumy zo 16. marca 2008 cez 6. apríla 2008.

  Ak nemáte chcete čakať až do 1. januára 2008 Aktualizácia menovaniach v druhom DST udalosť, môžete spustiť program Outlook alebo Exchange aktualizácia nástroje z počítača, ktorý je systém Windows XP alebo Windows Server 2003.
 • Dátum, ktorý je vo formáte MM/DD/RRRR sa zmení na formát M/DD/RRRR

  Môžete nastaviť Operačný systém Patch dátum možnosť výmeny Nástroj aktualizácie kalendára. Keď urobíte, nástroj aktualizácie kalendára Exchange nefunguje správne. Tento problém sa vyskytuje, pretože formát dátumu MM/DD/RRRR sa zmení na M/DD/RRRR.

  Okrem toho sa chybové hlásenie, ktoré sa podobá nasledujúce chybové hlásenie je prihlásený denník chýb:
  [28/02/2008 7: 10: 21 AM] [776]: wmain: Nepodarilo sa prečítať konfigurácia - chyba 0x80070057.
  Tento problém sa vyskytuje z dôvodu nesprávne možnosti nastavenia v nasledujúcom oddiele vzorky schránok.Serversúbor .ini.
  ServerDN = /O=OrgName/OU=AdminGroup/cn=Configuration/cn=Servers/cn=ServerName 
  LogDirectory = C:\Program Files\MSExTmz\ServerName\Update\LogFiles\ 
  ErrorFile = C:\Program Files\MSExTmz\ServerName\Update\errors.ServerName.txt 
  ProcessedFile = C:\Program Files\MSExTmz\ServerName\Update\processed.ServerName.txt 
  LogFile = C:\Program Files\MSExTmz\ServerName\Update\msextmz.ServerName.log 
  SystemPatchDate = 2/28/2008 
  DebugFile = C:\Program Files\MSExTmz\debug\ServerName.debug.bin 
  PerMailboxTimeLimit = 15 
  PostMailboxDelay = 0 
  RebaseOptions = 171 
  InputFile = C:\Program Files\MSExTmz\ServerName\Update\Mailboxes.ServerName.txt 
  
  Všimnite si, že "SystemPatchDate" riadok obsahuje dátum "2/28/08." Tento dátum by mali byť vo formáte DD/MM/RRRR.

  Tento problém obísť, nepoužívajte Operačný systém Patch Dátum možnosť.

ODKAZY

"Povoliť pre poštovú schránku" skript

Option Explicit
' For FileSystemObject
Const ForReading = 1
Const ForWriting = 2
Const ForAppending = 8
Const TristateTrue = -1
Const TristateUseDefault = -2
Const TristateFalse = 0

'Permission Type: Allow or Deny
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED = &H0
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED = &H1
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED_OBJECT = &H5
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED_OBJECT = &H6

Const ADS_ACEFLAG_INHERIT_ACE = &H2
Const ADS_ACEFLAG_NO_PROPAGATE_INHERIT_ACE = &H4
Const ADS_ACEFLAG_INHERIT_ONLY_ACE = &H8
Const ADS_ACEFLAG_INHERITED_ACE = &H10
Const ADS_ACEFLAG_VALID_INHERIT_FLAGS = &H1f
Const ADS_ACEFLAG_SUCCESSFUL_ACCESS = &H40
Const ADS_ACEFLAG_FAILED_ACCESS = &H80

'Declare ADSI constants
Const ADS_SCOPE_SUBTREE = 2
Const ADS_OPTION_SECURITY_MASK = 3
Const ADS_OPTION_REFERRALS	= 1
Const ADS_SECURITY_INFO_DACL = 4
Const ADS_CHASE_REFERRALS_NEVER = &h00 
Const ADS_CHASE_REFERRALS_SUBORDINATE = &h20 
Const ADS_CHASE_REFERRALS_EXTERNAL = &h40

'Microsoft Exchange Server
Const EX_MB_SEND_AS_ACCESSMASK = &H00100
Const EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK = 1
Const EX_MB_SEND_AS_GUID = "{AB721A54-1E2F-11D0-9819-00AA0040529B}"

'Application Parameter Index
Const ARG_INDEX_MODE = 0
Const ARG_INDEX_USERNAME = 1
Const ARG_INDEX_FILENAME = 2
Const MIN_ARG = 1

Const MODE_INVALID = -1 
Const MODE_ADD = 0
Const MODE_REMOVE = 1

Const ADD = "-ADD"
Const REMOVE = "-REMOVE"

'Application Const String
Const EMPTYSTRING = ""
Const ERROR_FILENAME = "GrantMailboxPermission.err"
Const OUTPUT_FILENAME = "GrantMailboxPermission.log"
Dim OUTPUT_DELIMITER
OUTPUT_DELIMITER = vbTab

'Logging file
Dim objFSO
Dim objfileError
Dim objfileOutput
Dim objfileImport
Dim objconn
Dim objCommand
Dim rootDSE
Dim sDomainContainer
Dim sUserLDAPPath
Dim objUser
Dim objSDNTsecurity
Dim objDACLNT
Dim objDACLEX
Dim objSDMailbox
Dim fFMA
Dim fSendAs
Dim AccessTypeForFMA
Dim AccessTypeForSendAS
Dim fAddedFMA
Dim fAddedSendAs
Dim fRemovedFMA
Dim fRemovedSendAs
Dim sArraySplit
Dim sOneRow
Dim sGrantedUser
Dim dArgCount
Dim cScriptMode
Dim dArgExpected
Dim fOneError

On Error Resume Next
'Parameter Verification
dArgCount = Wscript.Arguments.Count
If (dArgCount < MIN_ARG) Then
	DisplaySyntax
End If

cScriptMode = MODE_INVALID
Select Case UCase(WScript.Arguments(ARG_INDEX_MODE))
	Case ADD
		cScriptMode = MODE_ADD
		dArgExpected = ARG_INDEX_FILENAME + 1
	Case REMOVE
		cScriptMode = MODE_REMOVE
		dArgExpected = ARG_INDEX_MODE + 1
	Case Else
		cScriptMode = MODE_INVALID
End Select

If (cScriptMode = MODE_INVALID Or dArgCount <> dArgExpected) Then
	DisplaySyntax
End If

If (cScriptMode = MODE_ADD) Then
	sGrantedUser = WScript.Arguments(ARG_INDEX_USERNAME)
	If (IsValidUserName(sGrantedUser) = False) Then
		DisplaySyntax
	End If
End If

CreateImportExportFiles

If (cScriptMode = MODE_ADD) Then
	err.Clear
	
	'Prepare LDAP connection.
	Set objconn = CreateObject("ADODB.Connection")
	Set objCommand = CreateObject("ADODB.Command")
	objconn.Provider = "ADSDSOObject"
	objconn.Open "ADs Provider"
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to bind to Active Directory server, error:" & err.Description)
		objfileError.WriteLine("Failed to bind to Active Directory server, error:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
		
	Set rootDSE = GetObject("LDAP://rootDSE")
	sDomainContainer = rootDSE.Get("defaultNamingContext")
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to find a Domain Container:" & err.Description)
		objfileError.WriteLine("Failed to find a Domain Container:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
		
	Set objCommand.ActiveConnection = objconn

	Do While objfileImport.AtEndOfStream <> True
		fOneError = False
		sUserLDAPPath = EMPTYSTRING
		err.Clear

		sOneRow = Trim(objfileImport.ReadLine)
		If sOneRow <> EMPTYSTRING Then
		
		  sUserLDAPPath = GetLDAPPathFromLegacyDN(sOneRow)
		  If (err.number <> 0) Then
			  objfileError.WriteLine("Failed to get user's LDAP path from " & sOneRow)
			  fOneError = True
			  err.Clear
		  End If

		  If (fOneError = False) Then
			  Set objUser = GetObject(sUserLDAPPath)
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to get user object from " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If
  	
		  If (fOneError = False) Then
			  Set objSDMailBox = objUser.MailboxRights
			  Set objDACLEX = objSDMailbox.DiscretionaryAcl
			  Set objSDNTsecurity = objUser.ntSecurityDescriptor
			  Set objDACLNT = objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to get DACL of " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If

		  ' Verify Full Mailbox Access and Send As permissions.
		  fFMA = False
		  fSendAs = False
		  AccessTypeForFMA = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
		  AccessTypeForSendAS = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED

		  If (fOneError = False) Then
			  CheckFullMailboxAccess objDACLEX, sGrantedUser, fFMA, AccessTypeForFMA
			  CheckSendAs objDACLNT, sGrantedUser, fSendAs, AccessTypeForSendAS
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to Check permission of " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If

		  'If Send As or Full Mailbox Access permissions do not exist, add these permissions.
		  If ( (AccessTypeForFMA = ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED) Or (AccessTypeForSendAs = ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED_OBJECT) ) Then
			  'If Deny access is already granted, do not add permissions for this user.
			  objfileError.WriteLine("Deny permission already added: " & sUserLDAPPath)
			  fOneError = True
		  End If
  		
		  If ( fOneError = False And ((fFMA = False) Or (fSendAs = False)) ) Then
			  fAddedFMA = False
			  fAddedSendAs = False
  			
			  If (fFMA = False) Then
				  'Add Full Mailbox Access permissions.
				  err.Clear
				  AddAce objDACLEX, sGrantedUser, EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK, ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED, ADS_ACEFLAG_INHERIT_ACE, 0,0,0
				  objSDMailbox.DiscretionaryAcl = objDACLEX
				  objUser.MailboxRights = Array(objSDMailbox)
				  If ( err.number <> 0 ) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to add FullMailbox Access: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  fAddedFMA = False
					  err.Clear
				  Else
					  fAddedFMA = True
				  End If
			  End If
  			
			  If (fSendAs = False) Then
				  'Add Send As permissions.
				  err.Clear
				  AddAce objDACLNT, sGrantedUser, EX_MB_SEND_AS_ACCESSMASK, ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED_OBJECT, 0,1, EX_MB_SEND_AS_GUID, 0
				  objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl = objDACLNT
				  objUser.Put "ntSecurityDescriptor", Array( objSDNTsecurity )
				  objUser.SetOption ADS_OPTION_SECURITY_MASK, ADS_SECURITY_INFO_DACL
				  If ( err.number <> 0 ) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to add SendAs permission: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  fAddedSendAs = False
					  err.Clear
				  Else
					  fAddedSendAs = True
				  End If
			  End If

			  If (fOneError = False ) Then 
				  objUser.SetInfo
				  If (err.number <> 0) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to update user: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  err.Clear		
				  Else
					  'Update logging.
					  objfileOutput.WriteLine(sUserLDAPPath & OUTPUT_DELIMITER & fAddedFMA & OUTPUT_DELIMITER & fAddedSendAs)		
				  End If
			  End If
		  End If

		  Set objUser = Nothing
		  Set objSDNTsecurity = Nothing
		  Set objDACLNT = Nothing
		  Set objDACLEX = Nothing
		  Set objSDMailBox = Nothing

		  If (fOneError = True) Then
			  WScript.StdOut.Write("!")
		  Else
			  WScript.StdOut.Write(".")
		  End If
    End If
	Loop

Set rootDSE = Nothing
Set objCommand = Nothing
Set objconn = Nothing

End If

If (cScriptMode = MODE_REMOVE) Then
	'Retrieve the granted user from the first line of the import file.
	sGrantedUser = objfileImport.ReadLine
	If (IsValidUserName(sGrantedUser) = False) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Invalid User in import file. please check import file..")
		objfileError.WriteLine("Invalid User in import file. please check import file..")
		WScript.Quit
	End If
	
	Do While objfileImport.AtEndOfStream <> True
		fOneError = False
		sUserLDAPPath = EMPTYSTRING
		fAddedFMA = False
		fAddedSendAs = False
		fRemovedFMA = False
		fRemovedSendAs = False
		err.Clear

		sOneRow = objfileImport.ReadLine
		sArraySplit = Split(sOneRow, OUTPUT_DELIMITER)

		'The first column is the LDAP path.
		sUserLDAPPath = sArraySplit(0)
		'The second column is Full Mailbox Access permissions.
		fAddedFMA = sArraySplit(1)
		'The third column is Send As permissions.
		fAddedSendAs = sArraySplit(2)

		Set objUser = GetObject(sUserLDAPPath)
		If (err.number <> 0) Then
			objfileError.WriteLine("Failed to get user object from " & sUserLDAPPath)
			objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
			fOneError = True
			err.Clear
		End If
		
		If ((fOneError = False) And (fAddedFMA = "True")) Then		
			Set objSDMailBox = objUser.MailboxRights
			Set objDACLEX = objSDMailbox.DiscretionaryAcl
			fRemovedFMA = RemoveFullMailboxAccess(objDACLEX, sGrantedUser)
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to Remove Full MailboxAccess from " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear
			End If
			
			If (fRemovedFMA = False) Then
				objfileError.WriteLine("Couldn't find Full mailbox access permission on " & sUserLDAPPath)
			End If
			
			If ((fOneError = False) And (fRemovedFMA = True)) Then
				objSDMailbox.DiscretionaryAcl = objDACLEX
				objUser.MailboxRights = Array(objSDMailbox)
			End If
		End If

		If ((fOneError = False) And (fAddedSendAs = "True")) Then		
			Set objSDNTsecurity = objUser.ntSecurityDescriptor
			Set objDACLNT = objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl

			fRemovedSendAs = RemoveSendAs(objDACLNT, sGrantedUser)
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to Remove SendAs from " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear
			End If

			If (fRemovedSendAs = False) Then
				objfileError.WriteLine("Couldn't find SendAs permission on " & sUserLDAPPath)
			End If
			
			If ((fOneError = False) And (fRemovedSendAs = True)) Then
				objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl = objDACLNT
				objUser.Put "ntSecurityDescriptor", Array( objSDNTsecurity )
				objUser.SetOption ADS_OPTION_SECURITY_MASK, ADS_SECURITY_INFO_DACL
			End If
		End If

		If ((fOneError = False) And (fRemovedFMA Or fRemovedSendAs)) Then
			objUser.SetInfo
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to update ADSI for user: " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear		
			Else 
				If ( fRemovedFMA Or fRemovedSendAs ) Then
					'Update logging.
					objfileError.WriteLine("Removed Permission from " & sUserLDAPPath & OUTPUT_DELIMITER & fRemovedFMA & OUTPUT_DELIMITER & fRemovedSendAs)
				End If
			End If
		End If

		If (fOneError = True) Then
			WScript.StdOut.Write("!")
		Else
			WScript.StdOut.Write(".")
		End If
	Loop
End If

CloseImportexportFiles

Function IsValidUserName (sUserName)
	Dim dPosition
	dPosition = InStr(1, sUserName, "\")
	If (dPosition = 0 ) Then
		IsValidUserName = False
		objfileError.WriteLine("Invalid User:" & sUserName)
	Else
		IsValidUserName = True
	End If
End Function

Function CheckSendAs (objNTSD, sUser, fSendAs, AccessType)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	
	err.Clear
	fSendAs = False
	AccessType = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
	intACECount = objNTSD.AceCount

	If intACECount Then
		For Each objACE In objNTSD
			err.Clear
			If ( (UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And (objACE.ObjectType = EX_MB_SEND_AS_GUID) ) Then
				fSendAs = True
				AccessType = objACE.AceType
			End If
		Next
	End If	

	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Check SendAs permissions Failed : " & sUser)
		objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
		err.Clear
		fOneError = True
	End If
	Set objACE = Nothing
End Function

Function CheckFullMailboxAccess (objACL, sUser, fFoundFMA, AccessType)
	Dim intACECount
	Dim objACE

	err.Clear
	fFoundFMA = False
	AccessType = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
	intACECount = objACL.AceCount
	If intACECount Then
		For Each objACE In objACL
			If ( (UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And ((objACE.AccessMask And EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK) <> 0)) Then
				fFoundFMA = True
				AccessType = objACE.AceType
			End If
		Next
	End If

	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Check FullMailbox permissions Failed : " & sUser)
		objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
		err.Clear
		fOneError = True
	End If
	Set ObjACE = Nothing
End Function

Function RemoveSendAs (objNTSD, sUser)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	Dim fFound
	
	fFound = False
	intACECount = objNTSD.AceCount
	
	If intACECount Then
		For Each objACE In objNTSD
			If ((UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And (objACE.ObjectType = EX_MB_SEND_AS_GUID) ) Then
				objNTSD.RemoveAce objACE
				fFound = True
			End If
		Next
	End If

	RemoveSendAs = fFound		
End Function

Function RemoveFullMailboxAccess (objACL, sUser)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	Dim fFound
	
	fFound = False
	intACECount = objACL.AceCount
	
	If intACECount Then
		For Each objACE In objACL
			If((0 <> Instr(UCase(objACE.Trustee), UCase(sUser))) And (objACE.AccessMask And EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK) <> 0) Then
				objACE.AccessMask = (objACE.AccessMask Xor EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK)
				fFound = True
			End If
		Next
	End If

	RemoveFullMailboxAccess = fFound		
End Function

Function GetLDAPPathFromLegacyDN (sLegacyDN)
	Dim rsUsers
	Dim sLdapPath
	
	objCommand.CommandText = "<GC://" & sDomainContainer & ">;(&(&(& (mailnickname=*) (| (&(objectCategory=person)(objectClass=user)(legacyExchangeDN=" & sLegacyDN & ")) ))));adspath;subtree"
	objCommand.Properties("searchscope") = ADS_SCOPE_SUBTREE
	objCommand.Properties("Page Size") = 10
	objCommand.Properties("Timeout") = 30 
	objCommand.Properties("Chase referrals") = (ADS_CHASE_REFERRALS_SUBORDINATE Or ADS_CHASE_REFERRALS_EXTERNAL)

	err.Clear	
	Set rsUsers = objCommand.Execute
	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Search for mailbox owners failed, error:" & err.Description)
		fOneError = True
	End If
	
	If (rsUsers.RecordCount = 0) Then
		objfileError.WriteLine("No mailbox owner user accounts found for " & sLegacyDN & " in " & sDomainContainer & ".")
		fOneError = True		
	End If

	If (rsUsers.RecordCount > 1) Then
		objfileError.WriteLine("Multiple mailboxs owner user accounts found for " & sLegacyDN & " in " & sDomainContainer & ".")
		fOneError = True		
	End If

	sLdapPath = Replace(rsUsers.Fields(0).Value, "GC://", "LDAP://")	
	GetLDAPPathFromLegacyDN = sLdapPath
	Set rsUsers = Nothing
End Function

Function CloseImportexportFiles

	objfileError.WriteLine("*******************************************************")
	objfileError.WriteLine("End at " & Date & " " & Time)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")

	objFSO.Close
	objfileError.Close
	objfileOutput.Close
	objfileImport.Close
	
	Set objFSO = Nothing
	Set objfileError = Nothing
	Set objfileOutput = Nothing
	Set objfileImport = Nothing
End Function

Function CreateImportExportFiles
	Dim sErrorsFileName
	Dim sImportFileName
	Dim sOutputFileName

	err.Clear
	Set objFSO = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
	sErrorsFileName = ERROR_FILENAME
	sImportFileName = EMPTYSTRING
	sOutputFileName = EMPTYSTRING

	Select Case cScriptMode
		Case MODE_ADD
			sImportFileName = WScript.Arguments(ARG_INDEX_FILENAME)
			sOutputFileName = OUTPUT_FILENAME
		Case MODE_REMOVE
			sImportFileName = OUTPUT_FILENAME 'Use the output file name as the import file.
			sOutputFileName = EMPTYSTRING	
		Case Else
			DisplaySyntax
	End Select

	Set objfileError = objFSO.OpenTextFile(sErrorsFileName, ForAppending, True, TristateTrue)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")
	objfileError.WriteLine("Start at " & Date & " " & Time)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")

	If (cScriptMode = MODE_REMOVE) Then
		Set objfileImport = objFSO.OpenTextFile(sImportFileName, ForReading, False, TristateTrue)
	Else
		Set objfileImport = objFSO.OpenTextFile(sImportFileName, ForReading, False, TristateFalse)
	End If

	If (sOutputFileName <> EMPTYSTRING) Then
		'Determine whether the output file already exists.
		If (objFSO.FileExists(sOutputFileName)) Then
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForReading, False, TristateTrue)
			sOneRow = objfileOutput.ReadLine
			'If the user name in the file differs from the parameter, the process cannot continue.
			If ( sOneRow <> sGrantedUser ) Then
				WScript.StdOut.WriteLine("The Domain\User must be the same as " & sOneRow )
				WScript.Quit
			End If
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForAppending, True, TristateTrue)
		Else
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForWriting, True, TristateTrue)
			'The first line of the log file is the user who is granted the permissions.
			objfileOutput.WriteLine(sGrantedUser)
		End If
	End If
	
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to open Log file, error:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
End Function

Function AddAce(dacl, TrusteeName, gAccessMask, gAceType, gAceFlags, gFlags, gObjectType, gInheritedObjectType)
	Dim Ace1
	
	Set Ace1 = CreateObject("AccessControlEntry")
	Ace1.AccessMask = gAccessMask
	Ace1.AceType = gAceType
	Ace1.AceFlags = gAceFlags
	Ace1.Flags = gFlags
	Ace1.Trustee = TrusteeName
	'Determine whether ObjectType has to be set.
	If CStr(gObjectType) <> "0" Then
		Ace1.ObjectType = gObjectType
	End If

	'Determine whether InheritedObjectType has to be set.
	If CStr(gInheritedObjectType) <> "0" Then
		Ace1.InheritedObjectType = gInheritedObjectType
	End If
	dacl.AddAce Ace1

  Set Ace1 = Nothing
End Function

Function DisplaySyntax
	WScript.StdOut.WriteLine("Syntax:")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("Grant Full mailbox access and SendAs permission to USER based on IMPORT_FILE:")
	WScript.StdOut.WriteLine("  CSCRIPT " & WScript.ScriptName & " -Add DOMAIN\USER IMPORT_FILE")
	WScript.StdOut.WriteLine("  NOTE: """ & OUTPUT_FILENAME & """ will be created for -Remove option ")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("Remove Full mailbox access and SendAs permission based on " & OUTPUT_FILENAME & ":")
	WScript.StdOut.WriteLine("  CSCRIPT """ & WScript.ScriptName & """ -Remove ")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("For all modes, errors are saved to " & ERROR_FILENAME )

	WScript.Quit	
End Function

Vlastnosti

ID článku: 941018 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbinfo kbmt KB941018 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:941018

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com