Lync 2010 klienta nebo klient Communicator 2007 nelze použít k hostiteli pouze video konference

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 941107 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití klienta Microsoft Lync 2010 nebo klient Microsoft Office Communicator 2007, nemůže být hostitelem pouze video konference.

Příčina

Lync 2010 klienta a klient Communicator 2007, jsou určeny k obsahují funkce zvuku i videa pro komunikaci peer-to-peer a videokonference.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pomocí služby Office Live Meeting provozovat pouze video konference. Systémem Windows Live 2007 zasedání klienta, který je podporován v nasazení Communications Server navíc umožňuje schůzky předvádějící hostiteli pouze video konference.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 941107 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communicator 2007
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbtshoot kbprb kbmt KB941107 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:941107

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com