Chybová zpráva při pokusu o upgrade z produktu SharePoint 2.0 produktu SharePoint 3.0 v počítači se systémem Windows Server 2008: "Spuštění fulltextové operace se nezdařila"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 941142 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o beta verzi
Tento článek pojednává o beta verzi produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány tak, jak jsou, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Společnost Microsoft neposkytuje k této beta verzi produktu žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů beta verze produktu, nebo na webu, ze kterého jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Používáte počítač se systémem Windows Server 2008 a Microsoft SQL Server 2005. Při upgradu ze služby Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 nebo server Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 nebo Microsoft Office SharePoint Server 2007, se nezdaří proces upgradu. V souboru upgrade.log je dále zaznamenána následující chyba:
Microsoft.SharePoint.Upgrade.SPContentDatabaseSequence se nezdařilo

Spuštění fulltextové operace se nezdařilo. Služba závislosti neexistuje nebo byla označena pro odstranění.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba NTLM Security Support Provider (NTLMSSP) neexistuje v systému Windows Server 2008. Služba fulltextového vyhledávání ve službě SharePoint Services 3.0 a SharePoint Server 2007 však závisí na službě NTLMSSP.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nainstalujte Microsoft SQL Server 2005 Service Pack (SP2). Další informace o SQL Server 2005 SP2 naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/sqlserver/bb426877.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 941142 - Poslední aktualizace: 19. října 2007 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
    • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
    • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB941142 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:941142

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com