Windows Server 2008 çalıştıran bir bilgisayarda bir SharePoint 3.0 ürün için bir SharePoint 2.0 Ürün'e yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Tam metinli bir operasyonun yürütülmesi başarısız oldu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 941142 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Server 2008 ve Microsoft SQL Server 2005 çalıştıran bir bilgisayar kullanıyorsunuz. Ne zaman, Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 veya yükseltme işlemi başarısız olan Microsoft Office SharePoint Server 2007, Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 veya Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 yükseltme. Ayrıca, Upgrade.log dosyasında aşağıdaki hata günlüğe kaydedilir:
Microsoft.SharePoint.Upgrade.SPContentDatabaseSequence başarısız oldu

Tam metinli bir işlem yürütülemedi. Bağımlılık hizmeti yok veya silinmek üzere işaretlendi.

Neden

NTLMSSP (NTLM Güvenlik Desteği Sağlayıcısı) hizmetini, Windows Server 2008'de olmadığından, bu sorun oluşur. Ancak, Windows SharePoint Services 3.0 ve SharePoint Server 2007'de tam metin arama hizmeti NTLMSSP hizmetini bağlıdır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2005 Service Pack (SP2) yükleyin. SQL Server 2005 SP2 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/sqlserver/bb426877.aspx

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 941142 - Last Review: 19 Ekim 2007 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB941142 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:941142

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com