V produktu ISA Server 2006 nelze nastavit časový limit relace pro soukromé počítače naslouchání web, který má nakonfigurováno metodu ověřování RSA SecurID

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 941162 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 nelze nastavit časový limit relace pro soukromé počítače web listener, která má metodu ověřování RSA SecurID nakonfigurován.

Pokud políčko shromáždit další delegování pověření ve formuláři není vybrána v kartě ověření vlastnosti web listener, pole limit soukromé počítačů zakázána v dialogovém okně Upřesnit Form.

Pokud je zaškrtnuto políčko shromáždit další delegování pověření ve formuláři v kartě ověření vlastnosti web listener, pole limit počítačů v privátní povoleno v dialogovém okně Upřesnit Form. RSA pověření však vždy časový limit podle hodnoty v poli Timeout veřejných počítačů bez ohledu na hodnotu v poli limit pro počítače privátní.

Příčina

Ve výchozím ISA Server 2006 nepodporuje nastavení časového limitu pro soukromé počítačů při použití ověřování RSA SecurID.

Řešení

Tento problém vyřešíte použít balíček opravy hotfix, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
943215Popis balíčku opravy hotfix ISA Server 2006: 7. října 2007
Poznámky
  • Po použití této opravy hotfix můžete nastavit časový limit relace pro soukromé počítače a pro veřejné počítačů. Oprava tohoto problému platí pouze při použití výchozí formulář ISA Server poskytuje.
  • Opravy hotfix nahradí aktualizovaný soubor verze souboru Usr_pcode.htm. Soubor Usr_pcode.htm nachází v následující složce:
    <ISA_Install_Dir>\CookieAuthTemplates\ISA\HTML
    <ISA_Install_Dir> zástupný symbol představuje umístění, kde je nainstalován ISA Server 2006. Pokud jste upravili soubor Usr_pcode.htm oprava hotfix nenahrazuje soubor. Proto formuláře RSA SecurID nezobrazuje možností určete, zda je klientský počítač veřejný počítač nebo soukromý počítač. V této situaci máte obnovte původní soubor Usr_pcode.htm, použít opravy hotfix a re-customize souboru Usr_pcode.htm.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 941162 - Poslední aktualizace: 13. listopadu 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB941162 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:941162

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com