ISA Server 2006'da, özel bir Web dinleyicisi RSA SecurID kimlik doğrulama yöntemi, yapılandırılmış olan bilgisayarlar için bir oturum zaman aşımı ayarlanamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 941162 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, özel bir Web dinleyicisi RSA SecurID kimlik doğrulama yöntemi, yapılandırılmış olan bilgisayarlar için bir oturum zaman aşımı ayarlanamaz.

Ek temsilci kimlik bilgileri formunda TOPLA onay kutusunu seçili dinleyici özellikleri Web kimlik doğrulaması sekmesinde, Gelişmiş Form seçenekleri</a1> iletişim kutusunda özel bir bilgisayar için zaman aşımı kutusunu devre dışı bırakılır.

Dinleyici özellikleri Web kimlik doğrulaması sekmesinde ek temsilci kimlik bilgileri formunda TOPLA onay kutusunu seçtiyseniz, özel bir bilgisayar için zaman aşımı kutusunda Gelişmiş Form seçenekleri</a1> iletişim kutusunda etkinleştirilir. Ancak, the RSA her zaman zaman aşımı değerine göre bakılmaksızın, değeri <a0>özel bilgisayar için zaman aşımı</a0> kutusunda <a1>Ortak bilgisayar için zaman aşımı</a1> kutusunda kimlik bilgileri.

Neden

RSA SecurID kimlik doğrulaması kullanıldığında, varsayılan olarak, ISA Server 2006 bir zaman aşımı ayarı için özel bilgisayar desteklemiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltme paketini uygulanır:
943215ISA Server 2006 düzeltme paketi: 7 Ekim 2007
Notları
  • Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra oturum zaman aşımı'nı özel bilgisayarlar için ve ortak bilgisayar için ayarlayabilirsiniz. Bu sorunla ilgili düzeltme, ISA Server sağlayan varsayılan formu kullandığınızda geçerlidir.
  • Düzeltme, bir güncelleştirilmiş dosyanın sürümü ile Usr_pcode.htm dosyanın yerini alır. Usr_pcode.htm dosyası aşağıdaki klasörde bulunur:
    <ISA_Install_Dir>\CookieAuthTemplates\ISA\HTML
    <ISA_Install_Dir> yer tutucusu, ISA Server 2006'ın yüklendiği konum gösterir. Usr_pcode.htm dosya özelleştirdiyseniz dosya düzeltmenin yerini almaz. Bu nedenle, istemci bilgisayar bir ortak bilgisayar özel bir bilgisayar olup olmadığını belirlemek için seçenekler RSA SecurID form görüntülemez. Bu durumda, özgün Usr_pcode.htm dosyayı geri yüklemek, düzeltmeyi uygulayın ve sonra dosyayı Usr_pcode.htm re-customize gerekir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 941162 - Last Review: 13 Kasım 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB941162 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:941162

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com