Stavu monitor může zobrazit změny stavu v nesprávné pořadí v System Center Operations Manager 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 941307 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Jsou monitory události založené v System Center Operations Manager 2007, které používají události ke sledování stavu počítače. Pokud je v rámci času jedna sekunda změny stavu stavu, může monitor stavu zobrazit změny stavu v nesprávné pořadí.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Nemáte po instalaci opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

Pokyny k instalaci hotfix

Tato oprava hotfix, musí být nainstalována v každém počítači, který je hostitelem serveru správy System Center Operations Manager 2007 nebo agent.

Jak použít tuto opravu hotfix

 1. Zkopírujte soubor SYSTEMCENTEROPERATIONSMANAGER2007-RTM-KB941307-X86-AMD64-ENU.msi místní složky nebo do sdílené síťové složky.
 2. Spusťte soubor SYSTEMCENTEROPERATIONSMANAGER2007-RTM-KB941307-X86-AMD64-ENU.msi na každý příslušný počítač splňuje kritéria předdefinované místně. Tento soubor můžete spustit z Průzkumníka Windows. Nebo tento soubor lze spustit na příkazovém řádku.

  Poznámka: Služba Správce Operations restartuje po použití opravy hotfix.
V prostředí System Center Operations Manager 2007
V prostředí System Center Operations Manager 2007 musí také postupujte takto:
 1. Aktualizovat každé System Center Operations Manager server a server brány ručně v všechny skupiny správy.
 2. Chcete-li vidět seznam agenty, které mohou být automaticky aktualizovány, použijte konzolu Správa Operations Manager. Postupujte takto:
  1. Otevřete konzolu Správa Operations Manager.
  2. Rozbalte správu, rozbalte položku Správa zařízení a klepněte na položku Správa čekající.
 3. Aktualizovat agenti ručně nainstalované po oprava hotfix byla použita k serveru. To lze provést ručně. Aktualizovat agent prostřednictvím serveru Management Operations Manager 2007, postupujte takto:
  1. Otevřete konzolu Správa Operations Manager.
  2. Rozbalte správu, rozbalte položku Správa zařízení a klepněte na položku Správa čekající.
  3. Zkontrolujte, zda schválena ruční instalaci pomocí složky čekající Management.
  4. Vyhledejte složku Agent spravovaného počítače, klepněte pravým tlačítkem myši agent a spustit agenta nastavení aktualizace.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
x 64 systémů
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Mommodules.dll6.0.5000.293,276,68810. Srpna 200701: 25Nelze použít
Mommodules2.dll6.0.5000.29329,10410. Srpna 200701: 25Nelze použít

x 86 systémů
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Mommodules.dll6.0.5000.291,759,63210. Srpna 200701: 25Nelze použít
Mommodules2.dll6.0.5000.29224,14410. Srpna 200701: 25Nelze použít

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o technologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 941307 - Poslední aktualizace: 20. února 2008 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center Operations Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB941307 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:941307

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com