Chybové hlásenie, keď používateľ navštívi webových stránok hosťujúcich na serveri so spustenou službou Internet informácie služby 7.0: "HTTP chyba 405.0 - metóda nie je povolená"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 942051
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári. Máte webových stránok hosťujúcich na serveri so spustenou službou Internet Information Services (IIS) 7.0. Keď používateľ prejde na túto stránku, nezobrazí chybové hlásenie, ktoré sa podobá nasledujúcemu hláseniu:
Chyba servera pri uplatňovaní"názov aplikácie"
Chyba HTTP 405.0 - nepovolená metóda
HODNOTA HRESULT: 0X80070001
Popis HRESULT
Stránky, ktoré ste hľadali sa nedá zobraziť, pretože používa Neplatná metóda (HTTP sloveso).

Pricina

Príčinou 1

Tento problém sa vyskytuje, pretože klient robí pomocou HTTP metódy, ktoré nie sú v súlade so špecifikáciami HTTP HTTP požiadavky.

Ak chcete tento problém odstrániť, pozri uznesenie 1.

Príčinou 2

Tento problém sa vyskytuje, pretože klient vytvorí HTTP žiadosť zaslaním metóde POST na stránku nakonfigurovaný s ktorými môžu manipulovať StaticFile handler, ako na statické HTML stránky. Stránky, ktoré sú nakonfigurované s ňou StaticFile nepodporujú metóde POST.

Ak chcete tento problém odstrániť, pozri rezolúcie č. II.

Riesenie

Rezolúcia 1

Uistite sa, že klientsky počítač odošle požiadavku, ktorá obsahuje platnej metódy HTTP. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, typu Poznámkový blok v Začať vyhľadávanie rámček, kliknite pravým tlačidlom myši Poznámkový blok, a potom kliknite na tlačidlo Spustiť ako správca.

    PoznámkaAk sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo potvrdzovať.
  2. Na Súbor menu, kliknite na tlačidlo Otvorené. V Názov súboru zadajte %windir%\system32\inetsrv\config\ApplicationHost.config, a potom kliknite na tlačidlo Otvorené.
  3. V súbore ApplicationHost.config, vyhľadať <handlers></handlers> Tag.
  4. Uistite sa, že všetky popisovače používať platné metódy HTTP.
  5. Uloženie ApplicationHost.config súboru.

Rezolúcia 2

Odoslať žiadosť o príspevok na stránku nakonfigurovaný s ktorými môžu manipulovať handler ako StaticFile handler, napríklad popisovač ASPClassic. Alebo upraviť žiadosť, uskutočňovaného StaticFile handler, takže je to GET žiadosť namiesto požiadavku POST.

Vlastnosti

ID článku: 942051 - Posledná kontrola: 21. augusta 2012 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB942051 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 942051

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com