Expression Media küçük resim görünümünde bir .tif dosyasına sürüklediğinizde ifade medya çökebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 942105 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Expression Media küçük resim görünümünde bir .tif dosyasına sürüklediğinizde, Microsoft Expression Media çökebilir. Ayrıca, kaydedilmemiş veriler kaybolur. Bu sorun, yalnızca belirli bir .tif dosyaları küçük resim görünümünde sürüklediğinizde oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Apple QuickTime QuickTime 7, 2 veya sonraki bir sürüme yükseltin. QuickTime 7.2 veya sonraki bir sürümünü edinmek için aşağıdaki Apple Web sitesini ziyaret edin:
http://www.apple.com/quicktime/download/
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 942105 - Last Review: 19 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Expression Media
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB942105 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:942105

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com