Saat dilimini Ürdün ya da Microsoft Dynamics CRM 3.0, <a1>Aktiviteler</a1> iletişim kutusunda, Mısır kullanılarak oluşturulan bir randevu için başlangıç tarihi</a0> sütununda ve son tarih</a0> sütunundaki değerleri yanlıştır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 942360 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3.0, aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Saat dilimini, Ürdün için kullanın. Bunu yapmak için <a0></a0>, (GMT+02:00) Amman seçmenizKişisel Seçenekleri Ayarla</a0> iletişim kutusundaki <a1>saat dilimi</a1> alanında.
  • Bazı randevular yarat
  • (GMT) Kazablanka, Monrovia, Reykjavik, Kişisel Seçenekleri Ayarla</a0> iletişim kutusundaki <a1>saat dilimi</a1> alanında seçin.
  • Sizin oluşturduğunuz randevuları görüntülemek için Faaliyetler iletişim kutusunu açın.
Bu senaryoda <a0>Başlangıç tarihi</a0> sütunundaki ve oluşturulan randevular için <a1>Son tarih</a1> sütunundaki değerleri büyük/küçük harf yanlıştır.

Bu sorun ayrıca (GMT+02:00) Kahire seçerseniz oluşursaat dilimi alanında saat dilimini Mısır için kullanın.

Neden

Bu sorun, Ürdün 2007 gün ışığından yararlanma saati (DST) kuralları ve kuralları Mısır 2007 DST değişiklikleri en son yayımlanmış düzeltmeleri Microsoft Dynamics CRM 3.0 için eklenen değil nedeniyle oluşur.

Not Ürdün 2007 DST kuralları ve Mısır 2007 DST kuralları aşağıdaki gibi değiştirildi:
  • Ürdün için DST Son Perşembe günü'üzerinde Mart 23: 59: 59 PM başlayacaktır.
  • Ürdün için DST Ekim'in son Cuma, 1: 00'de sona erdirir.
  • Mısır için DST 23 PM</a0> Son Perşembe günü'Nisan [NULL]'ın üzerinde başlayacaktır.
  • Mısır için DST Eylül ayının ilk olan Perşembe üzerinde 23 PM sona erdirir.

Çözüm

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 3'te düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935364Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 3 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için hizmet sağlayıcıları

Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944373Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Microsoft Dynamics CRM 3.0, Japonca sürümünü veya Çince

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
944372Güncelleştirme Toplaması 2 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 942360 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB942360 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:942360

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com