Windows Internet Explorer 7'de bir öğe için kaydırma çubuğu özniteliğini ayarlayan bir Web sayfasını görüntülediğinizde uygulamadan beklenmedik biçimde çıkılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 942368 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir öğe için kaydırma çubuğunu stil öznitelikleri (kaydırma çubuğu) kullanan bir HTML sayfasını görüntülediğinizde, ınternet Explorer 7'yi beklenmedik biçimde sonlandırılabilir. Ayrıca, theMshtml.dll dosyasında erişim ihlali hata iletisi alabilirsiniz.

Çözüm

Güvenlik güncelleştirmesi bilgileri

Bu sorunu gidermek için, en güncel Internet Explorer toplu güvenlik güncelleştirmesini yükleyin. En güncel güncelleştirmeleri yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowsupdate.microsoft.com
En güncel Internet Explorer toplu güvenlik güncelleştirmesi hakkında daha fazla teknik bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

ınternet Explorer'da kaydırma çubuğu stilini öznitelikleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms533055.aspx

Özellikler

Makale numarası: 942368 - Last Review: 14 Şubat 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 7
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter atdownload kbqfe KB942368 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:942368

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com