Ovladače zařízení v systému Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje ovladače zařízení a poskytuje informace o tom, jak získat správné ovladače pro hardware.

Další informace

Ovladač je software, který systém Windows používá ke komunikaci s hardwarovými zařízeními. Bez ovladačů hardwaru, který je připojen k počítači nepracuje správně. Například pokud grafická karta nebo tiskárna nemá nainstalovaný správný ovladač, zařízení nefunguje správně.

Jak získat a nainstalovat ovladače zařízení

Obvykle ovladače jsou součástí systému Windows, nebo je můžete nainstalovat z webu Microsoft Update. Pokud systém Windows nemá správný ovladač pro zařízení, můžete nainstalovat ovladače z disku, který byl součástí zařízení. Pokud nemáte k dispozici ovladač disku, zkontrolujte na webovém serveru výrobce.

Systém Windows automaticky vyhledá a nainstaluje ovladače zařízení po rozpoznání nového hardwaru, nebo při použití Průvodce přidáním nového hardwaru v Ovládacích panelech. Pokud systém Windows zjistí aktualizovaný ovladač zařízení, Průvodce aktualizací hardwaru spustí a vyzve vás k instalaci aktualizovaného ovladače. Pokud jste dříve byla připojena k Internetu, systém Windows vás může vyzvat vyhledat nejnovější ovladače na webu Microsoft Update.

Obraťte se na výrobce

Další informace o ovladačích, obraťte se na výrobce zařízení:

Vlastnosti

ID článku: 942462 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Starter
  • Windows Vista Ultimate
  • Customer Service and Support Information
Klíčová slova: 
kmcustomerservice kbhowto kbexpertisebeginner kbinfo kbmt KB942462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942462

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com