Jak změnit nastavení registru LocalAccountTokenFilterPolicy vzdáleného řízení uživatelských účtů v bitové kopii systému Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942817 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Ujistěte se před úpravami je nutné zálohovat registr. Ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak změnit nastavení položky registru LocalAccountTokenFilterPolicy vzdálený účet řízení Uživatelských účtů v bitové kopii systému Windows Vista. LocalAccountTokenFilterPolicy nastavení ovlivní použití pověření správce ke vzdálené správě počítače. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
927832"Přidat" a "Odebrat" příkazy na kartě ovladače jsou k dispozici na vzdálený tiskový server systému Windows Vista

Další informace

Změna nastavení položky registru LocalAccountTokenFilterPolicy v bitové kopii systému Windows Vista, použijte některou z následujících metod.

Poznámka: Tyto metody lze upravit změnit další nastavení registru. Avšak některé z těchto metod nemusí fungovat pro všechna nastavení registru. Některá nastavení registru může vyžadovat další kroky. Například Tento článek nepopisuje jak provést změny v registru uživatelská během nasazení.

Metoda 1: Audit použití režimu úpravy registru před použitím nástroje Sysprep v obraze

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto potíže lze vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Spusťte počítač v režimu auditování. To provedete stisknutím kláves Ctrl + Shift + F3 na obrazovce uvítání systémem Windows.
 2. Takto ručně upravit registr:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, typ regedit v Spustit hledání pole a pak klepněte na tlačítko Regedit.exe v Programy seznam.
  2. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system
  3. V Upravit příkaz Novýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
  4. Typ LocalAccountTokenFilterPolicy Název DWORD a pak stiskněte klávesu ENTER.
  5. Klepněte pravým tlačítkem myši LocalAccountTokenFilterPolicya klepněte na tlačítko Upravit.
  6. V Hodnota dat Typ pole 1a klepněte na tlačítko OK.
  7. Ukončete Editor registru.
 3. Po konfiguraci instalace systému Windows, použijte Program Sysprep / generalize/oobe k autorizaci bitovou kopii pro nasazení.

  Poznámka: Pomocí programu Sysprep může pouze třikrát provést autorizaci bitové kopie. Další informace o použití obrázků k nasazení systému Windows naleznete v dokumentaci systému Windows automatické instalace Kit (WAIK).

Metoda 2: Upravte registr automaticky během bezobslužné instalace

Vytvoření souboru odpovědí bezobslužné instalace (Unattend.xml) pro bezobslužnou instalaci. Tento soubor používá PŘIDAT REG příkaz pro úpravy registru během instalace. Přidat PŘIDAT REG příkaz jako příkaz RunSynchronous v průchodu AuditUser nebo průchodu oobeSystem. Přidat PŘIDAT REG příkaz jako příkaz FirstLogonCommand průchodu oobeSystem. Například PŘIDAT REG příkazový řádek může vypadat takto:
 cmd /c reg add HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\system /v LocalAccountTokenFilterPolicy /t REG_DWORD /d 1 /f
Můžete použít také REG IMPORT příkaz. Však soubor REG, který má být importován musí být v systému k dispozici při spuštění příkazu. $Oem$ funkce můžete umístit soubor na jednotce C.

Na REG IMPORT příkazový řádek může vypadat takto:
Cmd /c reg import c:\test.reg
Další informace naleznete v dokumentaci k WAIK.

Poznámka: Průchod AuditUser průchodu oobeSystem a průchod příkaz FirstLogonCommand spusťte zvýšené hladiny. Příkazy, které se během bezobslužné instalace tyto oddíly vytvářejí jako skripty jsou spuštěny pomocí pověření pro úplnou správu.

Příklady

Poznámka: Následující ukázkové soubory Unattend.xml jsou specifické pro architektury x 86 systému. Unattend.XML soubory musí být připraveny pro správné architektury.

V následujícím příkladu PŘIDAT REG příkaz se používá jako příkaz RunSynchronous v průchodu AuditUser:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<unattend xmlns="urn:schemas-microsoft-com:unattend">

  <settings pass="auditUser">

    <component name="Microsoft-Windows-Deployment" processorArchitecture="x86" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">

      <RunSynchronous>

        <RunSynchronousCommand wcm:action="add">

          <Path>cmd /c reg add HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\system /v LocalAccountTokenFilterPolicy /t REG_DWORD /d 1 /f</Path>

          <Order>1</Order>

          <Description>ChangeLocalAccountTokenFilterPolicy</Description>

        </RunSynchronousCommand>

      </RunSynchronous>

    </component>

  </settings>

  <cpi:offlineImage cpi:source="wim:c:/vista_rtm_media/x86/sources/install.wim#Windows Vista ULTIMATE" xmlns:cpi="urn:schemas-microsoft-com:cpi" />

</unattend>

#############################################################################
V následujícím příkladu PŘIDAT REG příkaz se používá jako příkaz FirstLogonCommand průchodu oobeSystem:
 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<unattend xmlns="urn:schemas-microsoft-com:unattend">

  <settings pass="oobeSystem">

    <component name="Microsoft-Windows-Shell-Setup" processorArchitecture="x86" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">

      <FirstLogonCommands>

        <SynchronousCommand wcm:action="add">

          <CommandLine>cmd /c reg add "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\system" /v LocalAccountTokenFilterPolicy /t REG_DWORD /d 00000001 /f </CommandLine>

          <Description>ChangeLocalAccountTokenFilterPolicy</Description>

          <Order>1</Order>

        </SynchronousCommand>

      </FirstLogonCommands>

    </component>

  </settings>

  <cpi:offlineImage cpi:source="wim:c:/vista_rtm_media/x86/sources/install.wim#Windows Vista ULTIMATE" xmlns:cpi="urn:schemas-microsoft-com:cpi" />

</unattend>
Následující příklad zobrazuje obsah ukázkový soubor registru:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system]
"LocalAccountTokenFilterPolicy"=dword:00000001

 
Poznámka: <description> Části těchto příkladech mohou obsahovat mezery. Například <description> části může vypadat takto:</description></description>
<description>Sloučit nové místní AccountTokenFilterPolicy Reg Key</description>

Metoda 3: Úpravy registru této offline bitové kopie

Článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base 941200 popisuje, jak upravit registr offline bitové kopie. V tomto článku můžete použít jako vodítko pro úpravy registru dříve sebraných nasazení bitových kopií.Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
941200Jak vložit test podepsaných ovladačů do offline bitové kopie s procesorem x 64 a -verze x 86 systému Windows Server 2008 nebo Windows Vista

Vlastnosti

ID článku: 942817 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB942817 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942817

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com