Po instalaci aktualizace aplikace Internet Explorer 7 z webu Windows Update nebo Microsoft Update zobrazí chybová zpráva: "Webovou stránku nelze zobrazit"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942818 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Nainstalujete aktualizaci aplikace Windows Internet Explorer 7 z webu Windows Update nebo Microsoft Update. Potom spusťte aplikaci Windows Internet Explorer 7 a při pokusu navštívit externího webu. V tomto scénáři můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Webovou stránku nelze zobrazit.

Příčina

Tento problém může nastat, protože pokud je aktualizace nainstalována, může být změněn podpisy souboru pro soubory jádra aplikace Internet Explorer 7. Pokud je aplikace zabezpečení od jiného výrobce v počítači, nainstalován sadu programů zabezpečení nemusí mít správné aktualizace rozpoznat aktualizované soubory pro aplikaci Internet Explorer a aplikace Internet Explorer může blokovat přístup k Internetu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte se na dodavatele aplikace zabezpečení jiného výrobce aktualizaci. Pokud není k dispozici aktualizace, přeinstalujte program zabezpečení od jiného výrobce. Po přeinstalaci programu zabezpečení aktualizované soubory v aplikaci Windows Internet Explorer 7 nyní možné získat přístup k Internetu.

Informace o možnostech kontaktování dodavatele programu zabezpečení od jiného výrobce naleznete na příslušné číslo článku v následujícím seznamu znalostní báze Microsoft:
65416Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, A-K

60781Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, L-P

60782Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, Q-Z
Společnost Microsoft poskytuje kontaktní informace o třetí strany usnadňuje získání technické podpory. Tato kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost za přesnost kontaktních informací.

Vlastnosti

ID článku: 942818 - Poslední aktualizace: 14. září 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Update
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
  • Microsoft Update
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner kbtshoot kbupdate kberrmsg kbprb KB942818 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942818

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com