Windows Update'ten veya Microsoft Update'ten bir Windows ınternet Explorer 7 güncelleştirmesi yükledikten sonra hata iletisi: "Web sayfası görüntülenemiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 942818 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Windows Update'ten veya Microsoft Update'ten Windows ınternet Explorer 7 bir güncelleştirme yükleyin. Sonra ınternet Explorer 7'yi başlatın ve bir harici Web sitesini ziyaret etmeye çalışın. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Web sayfası görüntülenemiyor

Neden

Bu sorun, dosyalar çekirdek Windows ınternet Explorer 7 için dosya imzalarını güncelleştirme yüklendiğinde değiştirilebilir nedeniyle oluşabilir. Bir üçüncü taraf güvenlik programı ise bilgisayarda yüklü güvenlik paketi programları güncelleştirilmiş IE dosyaları tanımak için doğru güncelleştirmeleri olabilir ve ınternet Explorer, ınternet erişimini engelleyebilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bir güncelleştirme için üçüncü taraf güvenlik program satıcısına başvurun. Bir güncelleştirmenin kullanılabilir durumda değilse, üçüncü taraf güvenlik programı yeniden yüklemeyi deneyin. Bu güvenlik programı'nı yeniden yükledikten sonra güncelleştirilmiş dosyaları ınternet Explorer 7'yi şimdi ınternet'e erişmek mümkün olabilir.

Üçüncü taraf güvenlik program satıcısına başvurma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki listede uygun makale numarasını tıklatın:
65416Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, A-K

60781Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, L-P (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

60782Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, Q-Z
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 942818 - Last Review: 14 Eylül 2010 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Update
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
  • Microsoft Update
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbtshoot kbupdate kberrmsg kbprb KB942818 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:942818

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com