V počítači klienta se systémem Windows 7 nebo se systémem Windows Vista nadále k souborů offline, přestože souborový server byl odebrán ze sítě.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942974 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači klienta se systémem Windows 7 nebo se systémem Windows Vista nadále k souborů offline, přestože souborový server byl odebrán ze sítě. Kromě toho můžete odstranit soubory offline a dočasné soubory vFunkce soubory offlinepoložky v Ovládacích panelech.

Řešení

Důležité:Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy.. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků.. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami.. Potom můžete v případě potíží registr obnovit.. Další informace o zálohování a obnovování registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
322756Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li nám re-initialize mezipaměti souborů offline je k dispozici, přejděte "Opravit za mě"oddílu. Chcete-li tento problém vyřešit sami, přejděte "Opravit si sám"oddílu.

Opravit za měChcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněteOpravittlačítko nebo odkaz. , vyberte položkuSpustitV seznamuStažení souboruDialogové okno pole a potom postupujte podle kroků v opravit, průvodci.


Vyřešit tento problém
Microsoft Fix it 50561

POZNÁMKY
 • Přesvědčte se, zda že jsou soubory synchronizovány před spuštěním automatické opravy. V opačném případě nesynchronizované změny budou ztraceny.
 • Tento průvodce může být pouze v angličtině. Tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows..
 • Pokud se nenacházíte v počítači, který má potíže, uložit opravit je řešení pro jednotku flash nebo na disku CD-ROM a spusťte jej v počítači, který má potíže.

Přejděte "Byly potíže vyřešeny??"oddílu.Opravit si sámChcete-li tento problém vyřešíte re-initialize mezipaměti souborů offline. Postupujte takto::
 1. , vyberte položkuSTART ::TYPE :regeditV seznamuSpustit hledánípole a stiskněte klávesuZADEJTE.
  Pokud budete vyzváni k zadání hesla správce nebo k potvrzení, zadejte heslo nebo klepněte na tlačítkoContinue.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj pravým tlačítkem myši::
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\CSC
 3. , přejděte na příkazNEW:a potom klepněte na položkuParametersSystem..
 4. TYPE :Parametry:v rozevíracím seznamu.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myšiParametry:, přejděte na příkazNEW:a potom klepněte na položkuHodnota DWORD (32bitové).
 6. TYPE :FormatDatabasea potom stiskněte klávesu.ZADEJTE.
 7. Klepněte pravým tlačítkem myšiFormatDatabasea potom klepněte na položkumodify.
 8. V seznamuÚdaj hodnoty:pole Typ1a potom klepněte na položkuOk..
 9. Ukončete program Editor registru a restartujte počítač..
POZNÁMKA:Ujistěte se, že soubory jsou synchronizovány, před přidáním této položky registru. V opačném případě nesynchronizované změny budou ztraceny.


Byly potíže vyřešeny??

 • Ověřte, zda jsou potíže vyřešeny.. Pokud ano, v této části již pro vás nejsou žádné potřebné informace.. Jestliže problém není vyřešen, můžeteKONTAKTOVÁNÍ PODPORY.
 • Uvítáme vaše názory.. Zašlete nám svůj názor nebo zprávu o problémech s toto řešení, prosím ponechat komentář "Opravit za mě"blogu nebo pošlete námE-mail.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..


Vlastnosti

ID článku: 942974 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Enterprise
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbtshoot kbprb kbmsifixme kbfixme kbmt KB942974 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942974

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com