כלי מנהל ODBC מציג 32 סיביות ו- 64 סיביות למשתמש Dsn בגירסת 64 סיביות של Windows

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 942976 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

גירסת 64 סיביות של Microsoft Windows מערכת ההפעלה כוללת את הגירסאות הבאות של כלי מנהל מקור נתוני קישוריות Microsoft של מסד נתונים פתוחה (ODBC) (Odbcad32.exe):
  • גירסת 32 סיביות של הקובץ Odbcad32.exe ממוקם ב התיקיה %systemdrive%\Windows\SysWoW64.
  • גירסת 64 סיביות של הקובץ Odbcad32.exe ממוקם ב התיקיה %systemdrive%\Windows\System32.
קובץ Odbcad32.exe מציג את הסוגים הבאים של שמות מקורות הנתונים (Dsn):
  • Dsn של המערכת
  • שמות ה-Dsn של משתמש

מאפיין בעיה 1

מציג גירסת 32 סיביות של כלי הניהול ODBC Dsn של מערכת 32 סיביות, Dsn של משתמש 32 סיביות ו- Dsn של משתמש 64 סיביות. מציג גירסת 64 סיביות של כלי הניהול ODBC Dsn של מערכת 64 סיביות, Dsn של משתמש 32 סיביות ו- Dsn של משתמש 64 סיביות.

מאפיין בעיה 2

הפונקציה SQLDataSources מחזירה את כל הגירסאות של המשתמש Dsn, בלי קשר לארכיטקטורה של היישום. הפונקציה SQLDataSources שקרא יישום של 32 סיביות מחזירה רק מערכת Dsn עבור מנהלי התקנים של 32 סיביות, אך מחזירה שמות Dsn של משתמש עבור מנהלי התקנים של 32 סיביות ומנהלי התקנים של 64 סיביות. באופן דומה, הפונקציה SQLDataSources שקרא ביישום 64 סיביות מחזירה רק מערכת Dsn עבור מנהלי התקנים של 64 סיביות, אך מחזירה שמות Dsn של משתמש עבור מנהלי התקנים של 32 סיביות ומנהלי התקנים של 64 סיביות. לכן, אם היישום יוצר חיבור באמצעות DSN המוחזר מהפונקציה SQLDataSources של משתמש, ייתכן שתקבל את הודעת השגיאה הבאה:
שם מקור נתונים לא נמצא ואת מנהל ההתקן לא ברירת המחדל שצוין
לדוגמה, חשוב על התרחיש הבא. באפשרותך ליצור DSN של משתמש עבור מנהל ההתקן של 32 סיביות "Microsoft Access מנהל (*.mdb)." מנהל התקן זה אינו כולל של גירסת 64 סיביות המתאימים. הפונקציה SQLDataSources שקרא ביישום 64 סיביות מחזירה זה DSN של משתמש 32 סיביות. עם זאת, אם אתה מבצע חיבור דרך DSN של משתמש 32 סיביות זו, תקבל את הודעת השגיאה המוזכרת לעיל בסעיף זה.

סיבה

Dsn של המשתמש מאוחסנים תחת מפתח המשנה הבא של הרישום:
HKEY_CURRENT_USER\Software\ODBC\ODBC.INI
הרישום ניתוב מחדש אינו זמין עבור מפתח משנה זה של הרישום. לכן, שמות Dsn של משתמש גלויים בגירסאות שני 32 סיביות ושל 64 סיביות של כלי הניהול של ODBC.

פתרון הבעיה

כדי לשמור על תאימות לאחור, אין פתרון לבעיה זו זמינה כעת.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף בעיה זו, השתמש את הגירסה המתאימה של כלי הניהול של ODBC. אם לבנות ולאחר מכן להפעיל יישום כיישום 32 סיביות במערכת הפעלה של 64 סיביות, עליך ליצור מקור נתונים ODBC באמצעות כלי הניהול ODBC ב- % windir%\SysWOW64\odbcad32.exe. כדי לציין את סוג DSN, באפשרותך להוסיף "_32" למשתמש Dsn של 32 סיביות ו- "_64" 64 סיביות למשתמש Dsn.

מידע נוסף

ניתן להפעיל את הכלי ODBC מנהל 64 סיביות מלוח הבקרה כדי לנהל שמות Dsn של משתמש ו- Dsn של המערכת בהם נעשה שימוש על-ידי תהליכי 64-bit. במערכת הפעלה של 64 סיביות, הכלי מנהל ODBC של 32 סיביות משמשת עבור Windows תהליכים Windows 64 (WOW64). ישירות עליך להפעיל את כלי הניהול ODBC 32 סיביות מהתיקיה SysWoW64. באפשרותך להשתמש בכלי מנהל ODBC של 32 סיביות כדי לנהל שמות Dsn של משתמש ו- Dsn של המערכת בהם נעשה שימוש על-ידי תהליכים ב- WOW64.

Dsn של המערכת מאוחסנים במפתח המשנה הבא של הרישום:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ODBC\ODBC.INI
ניתוב מחדש של הרישום זמין עבור מפתח משנה זה של הרישום. לכן, מופרדים מערכת Dsn עבור מנהלי התקנים של 32 סיביות והן עבור מנהלי התקנים של 64 סיביות. כלי הניהול ODBC 64 סיביות אינו מציג מערכת Dsn הנוצרים על-ידי הכלי מנהל ODBC של 32 סיביות. באופן דומה, הכלי מנהל ODBC של 32 סיביות תציג מערכת Dsn הנוצרים על-ידי הכלי ODBC מנהל של 64 סיביות. כמו כן, כלי הניהול ODBC 64 סיביות תציג מערכת Dsn שבו להשתמש במנהלי התקנים של 32 סיביות. באופן דומה, הכלי מנהל ODBC של 32 סיביות תציג מערכת Dsn שבו להשתמש במנהלי התקנים של 64 סיביות.

שמות ה-Dsn של המשתמש מאוחסנים במפתח המשנה הבא של הרישום:
HKEY_CURRENT_USER\Software\ODBC\ODBC.INI
ניתוב מחדש של הרישום אינו זמין עבור מפתח משנה זה של הרישום. לכן, שני כלים ODBC מנהל להציג את כל שמות Dsn של משתמש.

לקבלת מידע נוסף אודות הרישום ניתוב מחדש, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft מפתח רשת (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa384232.aspx

מאפיינים

Article ID: 942976 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Open Database Connectivity 4.21
מילות מפתח 
kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB942976 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 942976

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com