Chybová zpráva při pokusu o použití Průvodce (P2V) fyzická k virtuální v System Center Virtual Machine Manager 2007 zahájíte proces P2V: "k dispozici není dostatek paměti"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942983 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o použití Průvodce (P2V) fyzická k virtuální v Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007 zahájíte proces P2V může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Není dostatek paměti. Maximální dostupné paměti je 1492 MB. Účtování rezerv, je k dispozici maximální paměti 1236 MB.
Poznámka: Hodnoty maximální paměť se liší v chybové zprávě.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože cílené fyzické systém obsahuje další fyzické náhodný přístup paměti (RAM než virtuální server má kapacitu přidělit). P2V Průvodce konfiguruje paměti virtuálního počítače rovno RAM cílené fyzické systému. Pomocí Průvodce P2V nelze zadat nastavení paměti virtuálního počítače.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte proces P2V pomocí skriptu PowerShell, který používá -MemoryMB přepnout. Tento přepínač umožňuje zadat hodnotu pro nastavení paměti virtuálního počítače.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Virtuální server přidělí dostupné fyzické paměti virtuální počítače. Virtuální server má fyzické paměti RAM ovlivňuje maximální částku, která může být nakonfigurována pro virtuálního počítače.

Můžete použít konzolu Správce Virtual Machine Manager zobrazíte klepnutím na kartu hardware v dialogovém okně Vlastnosti hostitele maximální velikost paměti nakonfigurované virtuálního serveru. Tyto informace můžete vyhledat také klepnutím na tlačítko Vlastnosti fyzického počítače na webu pro správu virtuálních serverů.

Vlastnosti

ID článku: 942983 - Poslední aktualizace: 9. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kberrmsg kbexpertiseinter KB942983 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942983

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com