Při pokusu o použití Průvodce "Fyzického k virtuální" (P2V) Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007 zobrazí chybová zpráva: "ID: 3224"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942984 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o použití Průvodce "Fyzického k virtuální" (P2V) Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007 zobrazí chybová zpráva podobná následující:
SCVMM nelze najít zdrojový počítač server1.computers.contoso.com služba Active Directory Domain Services.
Ověřte, zda název serveru a název domény jsou správné a zkuste operaci znovu.
ID: 3224
K tomuto problému dochází pouze v případě objektu počítače služby Active Directory zdrojového počítače je v jedné z vestavěných organizační jednotky. Například k tomuto problému dochází, pokud je počítač objektu Active Directory zdrojového počítače v Active Directory uživatelé a počítače.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože program vyhledá název zdrojového počítače. Výsledný plně kvalifikovaný název domény (FQDN) zahrnuje součást organizační jednotku, která není platná komponenta pro názvů (DNS) FQDN. V chybové zprávě uvedené v části "Příznaky" organizační jednotky je organizační jednotka Computers.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, upravte FQDN počítače v kroku "Select zdroj" P2V průvodce. Upravte název tak, aby součást organizační jednotku není část názvu. V chybové zprávě uvedené v části "Příznaky" by být název změnit následující název:
server1.contoso.com

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 942984 - Poslední aktualizace: 10. října 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter KB942984 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942984

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com