Při pokusu o instalaci System Center Virtual Machine Manager Server zobrazí chybová zpráva: "Virtual Machine Manager instalace nebyla dokončena úspěšně."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 942985 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci serveru Microsoft System Center Virtual Machine Manager může instalace nezdaří. V tom případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Virtual Machine Manager instalace nebyla dokončena úspěšně. Podrobnosti klepněte na kartu chyba.
Pokud klepnete na kartě Chyba v okně chybové zprávy, je uvedena následující chybová zpráva:
Instalace SQL Express 2005 Service Pack 2 se nezdařila. Chyba podrobností naleznete C:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\Setup Bootstrap\LOG\Files. Ručně nainstalovat SQL Express 2005 Service Pack 2. ID: 343
V souboru SQLSetup0001_Computername_Core (místní) .log je také uvedena následující chybová zpráva:
Kód chyby: 0x80070bc2 (3010) Windows chyba text: Požadovaná operace je úspěšná. Změny nebudou účinné až po restartování systému.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože vyžaduje analyzátor Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0 před dokončením instalace restartovat počítač.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, restartujte počítač. Potom poklepejte na soubor Setup.exe v instalaci pokračovat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 942985 - Poslední aktualizace: 16. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb kberrmsg KB942985 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:942985

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com