System Center sanal makine yöneticisi Server'ı yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "sanal makine yöneticisi yükleme başarıyla tamamlanamadı."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 942985 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft System Center sanal makine yöneticisi Server'ı yüklemeye çalıştığınızda, yükleme başarısız olabilir. Bu durumda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Sanal makine yöneticisi yükleme başarıyla tamamlanmadı. Ayrıntılar için hata sekmesini tıklatın.
Hata hata iletisi kutusunu sekmesinde Ek Yardım düğmesini tıklatırsanız, aşağıdaki hata iletisini listelenir:
SQL Express 2005 Service Pack 2 yükleme başarısız oldu. Hata ayrıntıları için bkz: C:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\Setup Bootstrap\LOG\Files. El ile SQL Express 2005 Service Pack 2'yi yükleyin. KİMLİĞİ: 343
Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini SQLSetup0001_Computername_Core (yerel) .log dosyasında listelenir:
Hata kodu: 0x80070bc2 (3010) Windows hata metni: istenen işlem başarısız olur. Değişiklikler sistem yeniden başlatılıncaya kadar etkili olmayacak.

Neden

Bu sorun, yükleme tamamlanmadan önce bilgisayarı yeniden başlatın, Microsoft temel XML Hizmetleri (MSXML) 6.0 çözümleyici gerektirdiği için oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra yüklemeye devam etmek için Setup.exe dosyasını çift tıklatın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 942985 - Last Review: 16 Ekim 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb kberrmsg KB942985 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:942985

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com