Popis balíčku opravy hotfix serveru SharePoint Portal Server 2003 následující po aktualizaci Service Pack 3: 26. února 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943167 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problémy Office SharePoint Portal Server 2003, které jsou opraveny v balíček serveru SharePoint Portal Server 2003 následující po aktualizaci Service Pack 3 opravy hotfix, které je datem 26. února 2008.

ÚVOD

Seznam problémů, které jsou opraveny

Tato oprava hotfix řeší následující problém:
  • 940459Při pokusu o vytvoření výčtu mnoho oblastí obsahu pomocí seznamu obsahu oblasti webové části v serveru SharePoint Portal Server 2003 více aktualizací může být nutné zobrazit všechny oblasti obsahu
Tato oprava hotfix řeší následující problém, které nebyly dříve zdokumentovány ve Microsoft Knowledge Base v článku:
  • Instalaci anglické verze nebo japonskou verzi Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 3 a SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3. Při pokusu o použití kódu HTML editoru upravit stránku, která obsahuje Editor obsahu webové části, chybová zpráva podobná následující:
    JavaScript, který se zobrazuje zpráva o chybě: řádek: 3632 Char: 3 Chyba: objekt byl očekáván kód: 0 URL: http://portal/sites/testsite/_layouts/1033/htmledit.aspx
    Když se pokusíte použít funkci Upravit v datovém listu, zobrazí následující chybová zpráva:
    Seznam je zobrazen ve standardním zobrazení. Nelze ji zobrazit v zobrazení datového listu o jednu nebo více z následujících důvodů: součást datového listu kompatibilní se službou Windows SharePoint Services není nainstalována, prohlížeč nepodporuje ovládací prvky ActiveX nebo je podpora těchto ovládacích prvků zakázána.

Další informace

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tato oprava hotfix je zaúčtovat opravu hotfix serveru Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3. Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musíte mít Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3 nainstalovaná.

Další informace o serveru SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3 získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
923644Popis aktualizace SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o registru

V tomto balíčku použít jednu z opravy hotfix, musíte buď vytvořit klíč registru nebo upravit klíč registru.Další informace o klíči registru získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
940459Při pokusu o vytvoření výčtu mnoho oblastí obsahu pomocí seznamu obsahu oblasti webové části v serveru SharePoint Portal Server 2003 více aktualizací může být nutné zobrazit všechny oblasti obsahu

Informace o souboru

Tato oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory, které jsou nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problémů, které jsou uvedeny v tomto článku.
Anglická verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služba Microsoft Windows Installer k instalaci opravy hotfix. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru, datum je převést na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.

Stahování informací
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Sps2003-kb943167-server-enu.exe6.0.2800.1168846,33626. Února 200819: 06
Instalační služba Microsoft Windows Installer informace o souborech MSP
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Spsv2hot3-enu.msp740,86426. Února 200804: 57
Po instalaci opravy hotfix Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů nebo novější verzi atributy souboru, které jsou uvedeny v následující tabulce:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Ows.jsNení k dispozici473,81726. Února 200804: 56
Tquery.dll11.0.8168.31,648,64826. Února 200804: 56

Po instalaci opravy hotfix Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů nebo novější verzi atributy souboru, které jsou uvedeny v následující tabulce:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ows.jsNení použitelné493,47226. Února 200813: 43Není použitelné
Tquery.dll11.0.8168.31,676,81626. Února 200813: 43x 86

Vlastnosti

ID článku: 943167 - Poslední aktualizace: 11. května 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kboffice2003presp4fix kbautohotfix kbexpertiseinter kbupdate kbhotfixrollup kbfix kbbug kbqfe kbhotfixserver KB943167 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:943167

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com