Integrace služby Active Directory nelze použít pro nedůvěryhodné domény System Center Operations Manager 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943211 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Služba Active Directory adresáře integrace scénáře nedůvěryhodné domény nemůže implementovat v System Center Operations Manager 2007. Navíc nelze použít možnost Spustit jako profily pro nedůvěryhodné domény.

Příčina

Ve výchozím System Center Operations Manager 2007 nepodporuje integrace služby Active Directory pro nedůvěryhodné domény.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat. Proces instalace opravy hotfix však restartuje službu OpsMgr stavu.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

Pokyny k instalaci hotfix

Tato oprava hotfix, musí být nainstalována v každém počítači System Center Operations Manager kořenový Management Server. Chcete-li to provést, zkopírujte soubor SystemCenterOperationsManager2007-RTM-KB943211-X86-x64-ENU.msi z balíčku opravy hotfix místní složky nebo do sdílené složky. Spusťte tento soubor.

Poznámka: Tento soubor můžete spustit v Průzkumníku Windows nebo příkazového řádku. Proces instalace opravy hotfix restartuje službu OpsMgr stavu.

Agent počítačů jsou aktualizovány automaticky. Však musí schválit aktualizace ve složce "Čekající Správa". Postupujte takto:
  1. V počítači se systémem správy role serveru klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na System Center Operations Manager 2007 a klepněte na položku Konzola operace.
  2. Vyberte zobrazení pro správu, rozbalte správu, rozbalte položku Správa zařízení a klepněte na položku Správa čekající.
  3. Ve složce "Čekající Správa" zkontrolovat a schválit agent počítačů, které chcete použít tuto opravu hotfix.
Poznámka: Pokud nainstalujete agent Operations Manager 2007 v počítači po instalaci této opravy hotfix, ujistěte se, schválit instalace ve složce "Čekající Správa".

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
System Center Operations Manager 2007, x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.momadwriteactionmodule.dll6.0.5000.4253,24829. 10. 200719: 41
System Center Operations Manager 2007, x 64 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.enterprisemanagement.operationsmanager.dll6.0.5000.312,166,78429. 10. 200717: 50
Microsoft.enterprisemanagement.operationsmanager.sdkbin.dll6.0.5000.312,166,78429. 10. 200717: 50
Microsoft.momadwriteactionmodule.dll6.0.5000.4253,24829. 10. 200717: 50
Momperfsnapshothelper.exe6.0.5000.047,10429. 10. 200717: 51
Momperfsnapshothelperproxy.dll6.0.5000.011,77629. 10. 200717: 51

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 943211 - Poslední aktualizace: 22. února 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Operations Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbqfe kbfix KB943211 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:943211

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com